Certyfikaty: CE/RED, EAC, ROHS
Typ pamięci: RAM
Pobór mocy (max): 29 W
Taktowanie procesora: 800 MHz
Napięcie wejściowe DC: 18 – 57 V
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100 Mbit/s
Głębokość produktu: 212 mm
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 16
Kolor produktu: Biały
Wielkość pamięci flash: 16 MB
Ilość slotów Modułu SFP: 2
Pojemność pamięci wewnętrznej: 256 MB
Złącze zasilania: DC-in jack
Wysokość produktu: 71 mm
Przepustowość: 3600 Mpps
Prędkość przekazywania: 5,4 Mpps
Szerokość produktu: 304 mm
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ: Fast Ethernet (10/100)
Przepustowość rutowania/przełączania: 7,2 Gbit/s
Procesor wbudowany: Tak
Obsługa PoE: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): -40 – 70 °C
MIKROTIK NETBOX 5 RB911G-5HPACD-NB 720MHZ
619,63 zł
9 w magazynie
SKU: KILMKRROU0096
Kategorie: Komunikacja i łączność, Routery, Sieci
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE/RED, EAC, ROHS |
|---|---|
| Procesor wbudowany | Tak |
| Złącze zasilania | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość slotów Modułu SFP | 2 |
| Głębokość produktu | |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Prędkość przekazywania | 5,4 Mpps |
| Przepustowość | 3600 Mpps |
| Pobór mocy (max) | 29 W |
| Typ pamięci | RAM |
| Napięcie wejściowe DC | 18 – 57 V |
| Szerokość produktu | |
| Kolor produktu | |
| Wysokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „MIKROTIK NETBOX 5 RB911G-5HPACD-NB 720MHZ” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.