Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Waga klawiatury | 700,23 g |
| Hot keys | Tak |
| Odporny na rozlanie do | 60 ml |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem., Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego., Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Podświetlenie | |
| Średni czas do awarii (MTTF) | |
| Żywotność baterii myszy | 24 mies. |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Zasilanie USB | Nie |
| Waga baterii/akumulatora | 48,23 g |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Typ baterii klawiatury | AA |
| Waga myszy | 101,4 g |
| Liczba baterii (mysz) | 1 |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Ilość klawiszy | 118 |
| Żywotność baterii | 36 mies. |
| Tworzywa wtórne z recyklingu | 21% |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Dołączona myszka | Tak |
| Oprogramowanie do pobrania | Logi Options+ |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 193,5 x 24,3 x 458,31 mm |
| Typ baterii myszy | AA |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Funkcje przycisków | Przedni |
| Hiperszybkie przewijanie | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ klawiatury | Membranowa |
| Waga odbiornika | 2 g |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Liczba przycisków | 5 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj zasilania | |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zalanie |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Zastosowanie | Biuro |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 4000 DPI |
| Szerokość opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 61 x 38,8 x 108,2 mm |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Układ | Praworęczny |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Wysokość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.