Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Chroń przed wilgocią., Nie demontuj urządzenia., Zużyte urządzenie należy oddać do specjalnego punktu zbiórki elektroodpadów. |
|---|---|
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Rodzaj zasilania | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Kolor produktu | |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Układ | Praworęczny |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Typ baterii myszy | AA |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Waga myszy | 135 g |
| Przeznaczenie | |
| Rodzaj opakowania | |
| Typ odbiornika | Unifying receiver |
| Przewody | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Dołączona myszka | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Wskaźnik LED akumulatora | Tak |
| Waga klawiatury | 733 g |
| Liczba przycisków | 8 |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 74 x 45 x 115 mm |
| Liczba baterii (mysz) | 1 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 1000 mAh |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Wewnętrzny | Nie |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 430 x 25 x 210 mm |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Podświetlenie | |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Zasilanie USB | Nie |
| Żywotność baterii | 36 mies. |
| Typ baterii klawiatury | AAA |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Hub USB | Nie |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.