Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
|---|---|
| Rodzaj opakowania | |
| Materiał obudowy | Stal |
| Wysokość produktu | |
| Zawiera zacisk | Tak |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm, 75 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Wysokość opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Głębokość opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Typ montażu | Zacisk |
| Szerokość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Kąt obrotu | 180°, 360° |
| Dołączone śruby | |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Typ klucza | Klucz sześciokątny |
| Grubość blatu (max) | 6 cm |
| Klucz w zestawie | Tak |
| Maksymalny udźwig | 16 kg |
| Zakres kąta nachylenia | -15 – 15° |
| Typ mocowania | |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.