Informacje dodatkowe
| Waga wraz z opakowaniem | |
|---|---|
| Typ montażu | Zacisk/przelotka |
| Wysokość opakowania | |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kolor produktu | |
| Kraj pochodzenia | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Kąt obrotu | 180° |
| Zakres kąta nachylenia | -50 – 120° |
| Obracany | 0 – 180° |
| Waga produktu | |
| Produkty na paletę (UE) | 24 szt. |
| Obrotowe | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Ilość sztuk | |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość opakowania | |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Typ mocowania | |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 25,4 cm (10") |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres regulacji głębokości | 0 – 530 mm |
| Minimalna waga | 2 kg |
| Grubość blatu (max) | 5 cm |
| Regulowana głębokość | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 200 – 510 mm |
| Liczba punktów obrotowych | 3 |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Obracanie | Tak |
| Typ regulacji wysokości | Sprężyna gazowa |
| Waga netto opakowania | 5,3 kg |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.