Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
|---|---|
| Regulacja szerokości | 105,6 cm |
| Obracany | 90 – -90° |
| Waga produktu | |
| Grubość blatu (min) | 1 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Typ montażu | Zacisk |
| Obracanie | Tak |
| Minimalna waga | 2 kg |
| Regulowana głębokość | Tak |
| Waga netto opakowania | 4,6 kg |
| Zakres kąta nachylenia | -45 – 90° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Kraj pochodzenia | |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Typ regulacji wysokości | Sprężyna gazowa |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Grubość blatu (max) | 8 cm |
| Kąt obrotu wokół osi | -180 – 180° |
| Szerokość opakowania | |
| Kolor produktu | |
| Maksymalny udźwig | 7 kg |
| Produkty na paletę (UE) | 90 szt. |
| Zakres regulacji głębokości | 0 – 480 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Zakres regulacji wysokości | 152 – 402 mm |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ mocowania | |
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
| Ilość sztuk | |
| Regulacja wysokości | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.