Certyfikaty: ISO
Kensington Lock: Tak
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Format obrazu: 16:9
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 20000000:1
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Zasięg skanowania (długość): 50 – 76 Hz
Wyjścia słuchawkowe: 1
Kształt ekranu: Płaski
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 768 (WXGA)
Wbudowany USB hub: Nie
Rozmiar plamki: 0,2482 x 0,2482 mm
Port DVI: Nie
Zakres kąta nachylenia: -5 – 21,5°
Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
Wysokość opakowania: 370 mm
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Szerokość opakowania: 550 mm
Powierzchnia wyświetlacza: Matowy
Rodzaj opakowania: Pudełko
Szerokość urządzenia (z podstawą): 492,8 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą): 162,9 mm
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Waga wraz z opakowaniem: 3,5 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą): 388,1 mm
Typ HD: Full HD
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Kolory wyświetlacza: 16.78 millionów kolorów
Wersja HDMI: 1.4
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 720 (HD 720)
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Kolor produktu: Czarny
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Jasność wyświetlacza (typowa): 200 cd/m²
Format obrazu: 4:3
Przekątna ekranu: 21,5″
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Głębokość opakowania: 120 mm
Ilość portów HDMI: 1
NVIDIA G-SYNC: Nie
Przewody: HDMI
Standard VESA: Tak
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Zasięg skanowania w poziomie: 30 – 83 kHz
Pobór mocy: 18 W
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Pokrycie Adobe RGB: 77%
Liczba języków OSD: 16
Języki menu ekranowego: Fiński
OSD: Tak
Języki menu ekranowego: SER
Języki menu ekranowego: Francuska
Języki menu ekranowego: Polski
AMD FreeSync: Nie
Języki menu ekranowego: Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego: Włoski
Języki menu ekranowego: Angielski
Języki menu ekranowego: Portugalski
Typ matrycy: VA
Konstrukcja bezramkowa: Tak
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Waga (bez podstawy): 2,1 kg
Rozmiar obrazu (w poziomie): 47,7 cm
Wejście audio: Nie
Adapter zewnętrznego zasilania: Tak
Wolne od Metali ciężkich: Hg (rtęć)
Rozmiar obrazu (w pionie): 26,8 cm
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Waga (z podstawą): 2,1 kg
Regulacja wysokości: Nie
Roczne zużycie energii: 30 kWh
Głębokość (bez podstawy): 36,2 mm
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Zasilacz w zestawie: Tak
Przednia osłona: Czarny
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz
HDMI: Tak
Technologia wyświetlacza: LED
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Pokrycie NTSC (typowe): 73%
Kolor nóżek: Czarny
Pozycjonowanie na rynku: Dom
Odłączana podstawa: Tak
Obsługiwane tryby wideo: 720p
Wysokość (bez podstawy): 292,7 mm
Długość kabla HDMI: 1,8 m
Obsługiwane tryby wideo: 768p
Szerokość (bez podstawy): 492,8 mm
Obsługiwane tryby wideo: 1080p
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Współczynnik kontrastu (typowy): 3000:1
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Języki menu ekranowego: Hiszpański
Materiał opakowania zdatny do odzysku: 100%
Języki menu ekranowego: Chińska tradycyjna
Języki menu ekranowego: Rosyjski
Języki menu ekranowego: Japońska
Języki menu ekranowego: koreańska
Języki menu ekranowego: Niemiecki
Języki menu ekranowego: Czeski
Języki menu ekranowego: Holenderski
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
Wyjście na słuchawki: Tak
Głębia kolorów: 8 bit
Pokrycie sRGB (typowe): 98%
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,3 W
Możliwośc pochylenia: Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Typ podświetlacza: W-LED
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Klasa efektywności energetycznej (stara): B
Wbudowane głośniki: Nie
Stojak dołączony: Tak
MONITOR AOC LED 21,5″ 22B2H/EU
291,50 zł
23 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | ISO |
|---|---|
| Pobór mocy | |
| Języki menu ekranowego | Angielski, Chińska tradycyjna, Chińska uproszczona, Czeski, Fiński, Francuska, Hiszpański, Holenderski, Japońska, koreańska, Niemiecki, Polski, Portugalski, Rosyjski, SER, Włoski |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 – 76 Hz |
| Rodzaj opakowania | |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Szerokość opakowania | |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 200 cd/m² |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p, 720p, 768p |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Roczne zużycie energii | 30 kWh |
| AMD FreeSync | Nie |
| Wysokość opakowania | |
| Rozmiar plamki | 0,2482 x 0,2482 mm |
| Kolor produktu | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Format obrazu | 16:9, 4:3 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Przewody | |
| OSD | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Typ matrycy | VA |
| Standard VESA | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 – 21,5° |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 47,7 cm |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Port DVI | Nie |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 – 83 kHz |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 26,8 cm |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Głębokość opakowania | |
| Typ HD | Full HD |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 492,8 mm |
| HDMI | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Pokrycie Adobe RGB | 77% |
| Liczba języków OSD | 16 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Waga (z podstawą) | 2,1 kg |
| Waga (bez podstawy) | 2,1 kg |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wysokość (bez podstawy) | 292,7 mm |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Głębokość (bez podstawy) | 36,2 mm |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 98% |
| Wejście audio | Nie |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 73% |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.