Certyfikaty: TÜV GS
Wersja DisplayPort: 1.2
Typ HD: Full HD
OSD: Tak
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Głębokość urządzenia (z podstawą): 200,1 mm
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Przewody: HDMI
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 50000000:1
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,3 W
Języki menu ekranowego: Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego: Włoski
Języki menu ekranowego: Hiszpański
Przewody: DisplayPort
Języki menu ekranowego: Francuska
Języki menu ekranowego: Polski
Języki menu ekranowego: Angielski
Języki menu ekranowego: Portugalski
Języki menu ekranowego: Szwedzki
Języki menu ekranowego: Chińska tradycyjna
Języki menu ekranowego: Rosyjski
Przewody: VGA
Języki menu ekranowego: Japońska
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m²
Języki menu ekranowego: Fiński
Języki menu ekranowego: Niemiecki
Języki menu ekranowego: Czeski
Języki menu ekranowego: Holenderski
Powierzchnia wyświetlacza: Matowy
Rodzaj opakowania: Pudełko
Rozmiar plamki: 0,3114 x 0,3114 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą): 613,6 mm
Wersja HDMI: 1.4
Przewody: Audio (3.5mm)
Przewody: DVI
Wysokość urządzenia (z podstawą): 544,5 mm
Rozmiar obrazu (w pionie): 33,6 cm
AMD FreeSync: Tak
Kolory wyświetlacza: 16.78 millionów kolorów
Kąt obrotu wokół osi: 0 – 180°
Waga wraz z opakowaniem: 7,6 kg
Roczne zużycie energii: 24 kWh
Typ matrycy: IPS
Wejście audio: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Przekątna ekranu: 27″
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Kształt ekranu: Płaski
Rozmiar obrazu (w poziomie): 59,8 cm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Technologia wyświetlacza: LED
Kolor produktu: Czarny
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Regulacja wysokości: Tak
Zasięg skanowania w poziomie: 30 – 85 kHz
Obsługiwane tryby wideo: 1080p
Regulacja wysokości: 15 cm
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
Ilość DisplayPort: 1
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Oś obrotu: Tak
Port DVI: Tak
Zakres kąta nachylenia: -5 – 35°
Mikrofon: Tak
Pobór mocy: 20 W
Typ podświetlacza: W-LED
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Standard VESA: Tak
Wbudowany USB hub: Tak
Liczba języków OSD: 16
Pokrycie Adobe RGB: 74%
Ilość głośników: 2
Długość kabla DisplayPort: 1,8 m
Gęstość pikseli: 81 ppi
Głębokość (bez podstawy): 51,1 mm
Przednia osłona: Czarny
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Adapter zewnętrznego zasilania: Nie
Długość kabla VGA: 1,8 m
Długość kabla audio: 1,8 m
Konstrukcja bezramkowa: Tak
Tworzywa wtórne z recyklingu: 85%
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz
HDMI: Tak
Długość kabla DVI: 1,8 m
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Kolor nóżek: Czarny
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Ilość portów USB Typu A downstream: 4
Długość kabla HDMI: 1,8 m
Wolne od Metali ciężkich: Hg (rtęć)
Materiał opakowania zdatny do odzysku: 100%
Zakres częstotliwości odświeżania AMD FreeSync: 48 – 75 Hz
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Wyjście na słuchawki: Tak
Waga (z podstawą): 5,49 kg
Wysokość (bez podstawy): 369,5 mm
Wbudowane głośniki: Tak
Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Pokrycie sRGB (typowe): 99%
Klasa efektywności energetycznej (stara): A++
Możliwośc pochylenia: Tak
Odłączana podstawa: Tak
Częstotliwość skanowania w poziomie: VGA/DVI/HDMI 1.4/DP 1.2: 30 – 85 KHz (H), VGA/DVI/HDMI 1.4/DP 1.2: 48 – 75 Hz (V)
Szerokość (bez podstawy): 613,6 mm
Głębia kolorów: 8 bit
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Stojak dołączony: Tak
MONITOR AOC LED 27″ 27P2Q
654,50 zł
Brak w magazynie
SKU: MONAOCMON0103
Kategorie: IT, Monitory, Monitory LCD
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | TÜV GS |
|---|---|
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Przewody | |
| Roczne zużycie energii | 24 kWh |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 – 85 kHz |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Mikrofon | Tak |
| OSD | Tak |
| Regulacja wysokości | 15 cm, Tak |
| Języki menu ekranowego | Angielski, Chińska tradycyjna, Chińska uproszczona, Czeski, Fiński, Francuska, Hiszpański, Holenderski, Japońska, Niemiecki, Polski, Portugalski, Rosyjski, Szwedzki, Włoski |
| Liczba języków OSD | 16 |
| Typ matrycy | IPS |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Tworzywa wtórne z recyklingu | 85% |
| Przednia osłona | Czarny |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Długość kabla DVI | 1,8 m |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Długość kabla audio | 1,8 m |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Waga (z podstawą) | 5,49 kg |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Kąt obrotu wokół osi | 0 – 180° |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Zakres kąta nachylenia | -5 – 35° |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość głośników | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Wejście audio | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Oś obrotu | Tak |
| Port DVI | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Rodzaj opakowania | |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Wysokość (bez podstawy) | 369,5 mm |
| Kolor produktu | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Pobór mocy | |
| Szerokość (bez podstawy) | 613,6 mm |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Pokrycie Adobe RGB | 74% |
| Głębokość (bez podstawy) | 51,1 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| HDMI | Tak |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Gęstość pikseli | 81 ppi |
| Długość kabla VGA | 1,8 m |
| Typ HD | Full HD |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
Napisz pierwszą opinię o „MONITOR AOC LED 27″ 27P2Q” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.