Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | Energy Star EPEAT Bronze TCO Certified TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light AMD FreeSync |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Przewody | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 26 cm |
| Przekątna ekranu | 21,4" |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Pobór mocy | |
| Rozmiar plamki | 0,249 x 0,249 mm |
| HDMI | Tak |
| Rodzaj opakowania | |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Kolor produktu | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 47,9 cm |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ matrycy | IPS |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 – 23° |
| Typ podświetlacza | LED |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Specyficzne technologie | Pielęgnacja oczu+ |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| AMD FreeSync | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.