Waga (bez podstawy): 5,8 kg
AMD FreeSync: Tak
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Wersja HDMI: 2.0
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85285210
HDMI: Tak
Regulacja wysokości: 10 cm
Rozmiar obrazu (w poziomie): 69,7 cm
Technologia wyświetlacza: LED
Głębokość (bez podstawy): 118 mm
Klasa efektywności energetycznej (HDR): G
Wejście audio: Nie
Obracany: -25 – 25°
Ilość portów USB Typu A downstream: 2
Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B
Szerokość (bez podstawy): 713 mm
Waga (z podstawą): 9,3 kg
Obsługa VESA Adaptive Sync: Tak
Zasilacz w zestawie: Tak
Przednia osłona: Czarny
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Standard VESA: Tak
Wyjścia słuchawkowe: 1
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Ekran dotykowy: Nie
Wysokość (bez podstawy): 426 mm
Pozycjonowanie na rynku: Gaming
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Przekątna ekranu: 31,5″
Wyjście na słuchawki: Tak
Kolor nóżek: Czarny
Ilość portów USB typu C downstream: 1
Rozmiar obrazu (w pionie): 39,2 cm
Ilość portów HDMI: 1
Rozmiar obrazu (w poprzek): 80,1 cm
Regulacja wysokości: Tak
Współczynnik kontrastu (typowy): 3000:1
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Obrotowe: Tak
Port DVI: Nie
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Wbudowany USB hub: Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 170 Hz
Ilość portów upstream: 1
Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
Wbudowane głośniki: Nie
Typ AMD FreeSync: FreeSync Premium Pro
Typ matrycy: VA
Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range (HDR) 400
Kształt ekranu: Zakrzywiony
Szerokość urządzenia (z podstawą): 713 mm
Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
Ilość DisplayPort: 1
Przewody: USB
Stojak dołączony: Tak
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Zakres kąta nachylenia: -5 – 20°
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Wysokość urządzenia (z podstawą): 552 mm
Głębokość opakowania: 280 mm
Konstrukcja bezramkowa: Tak
Przewody: HDMI
Jasność wyświetlacza (typowa): 400 cd/m²
Rozmiar plamki: 0,277 x 0,277 mm
Przewody: Prąd przemienny
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 55 kWh
Częstotliwość odświeżania poziomego: 30 – 250 kHz
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,2 W
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 2560 x 1440
Wersja DisplayPort: 1.2
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 41 kWh
Głębokość urządzenia (z podstawą): 279 mm
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Pokrycie sRGB (typowe): 125%
Przewody: USB Type-C
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Kensington Lock: Tak
HDCP: Tak
Format obrazu: 16:9
Regulacja pochylenia: Tak
Częstotliwość odświeżania pionowego: 48 – 170 Hz
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Kolory wyświetlacza: 1.073 billionów kolorów
Wysokość opakowania: 626 mm
Typ HD: Quad HD
Przewody: DisplayPort
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Waga wraz z opakowaniem: 13,6 kg
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Szerokość opakowania: 800 mm
Rodzaj opakowania: Pudełko
Kolor produktu: Czarny
Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
Tryb wyłączenia: 0,2 W
Standard gamy kolorów: sRGB
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): 403922
MONITOR ASUS 32″ XG32VC ROG Strix
968,53 zł
Brak w magazynie
SKU: MONASUGAM0040
Kategorie: IT, Monitory, Monitory LCD
Loading...
Informacje dodatkowe
| Standard gamy kolorów | sRGB |
|---|---|
| Przewody | |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Waga (z podstawą) | 9,3 kg |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Szerokość (bez podstawy) | 713 mm |
| Typ matrycy | VA |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Kolory wyświetlacza | 1.073 billionów kolorów |
| Wysokość opakowania | |
| Obrotowe | Tak |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kensington Lock | Tak |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych., Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci., Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolor produktu | |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,277 x 0,277 mm |
| Port DVI | Nie |
| Obracany | -25 – 25° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Szerokość opakowania | |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Głębokość (bez podstawy) | 118 mm |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Waga (bez podstawy) | 5,8 kg |
| Głębokość opakowania | |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
| Tryb wyłączenia | 0,2 W |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,7 cm |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wejście audio | Nie |
| Regulowana wysokość (max) | 10 cm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,2 cm |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Rodzaj opakowania | |
| HDCP | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| HDMI | Tak |
| Typ HD | Quad HD |
| Zakres kąta nachylenia | -5 – 20° |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 125% |
| Rozmiar obrazu (w poprzek) | 80,1 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 426 mm |
| AMD FreeSync | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
Napisz pierwszą opinię o „MONITOR ASUS 32″ XG32VC ROG Strix” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.