Kensington Lock: Tak
Przekątna ekranu: 27″
Kształt ekranu: Płaski
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m²
Wysokość urządzenia (z podstawą): 436,8 mm
Zużycie energii w trybie energooszczędnym: 0,5 W
Rodzaj opakowania: Pudełko
Szerokość urządzenia (z podstawą): 615,6 mm
Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
Zakres kąta nachylenia: -5 – 23°
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Kolor produktu: Czarny
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
HDCP: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 5,8 kg
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Głębokość urządzenia (z podstawą): 201,7 mm
Typ HD: Full HD
Rozmiar obrazu (w poziomie): 59,8 cm
Regulacja pochylenia: Tak
Ekran matowy: Tak
AMD FreeSync: Tak
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Pozycjonowanie na rynku: Gaming
Wyjścia słuchawkowe: 1
Możliwość montażu na ścianie: Tak
Wysokość (bez podstawy): 366,2 mm
Regulacja wysokości: Nie
Ilość portów HDMI: 1
Tryb gry: Tak
Waga (bez podstawy): 4,7 kg
Rozmiar plamki: 0,311 x 0,311 mm
Głębokość opakowania: 148 mm
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Rozmiar obrazu (w pionie): 33,6 cm
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Wersja HDMI: 1.4
HDMI: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Wbudowane głośniki: Nie
Typ podświetlacza: LED
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Paleta barw: 99%
Pobór mocy: 16,04 W
Wysokość opakowania: 445 mm
Gęstość pikseli: 82 ppi
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 144 Hz
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Częstotliwość odświeżania pionowego: 48 – 144 Hz
Specyficzne technologie: Pielęgnacja oczu+, SPLENDID
Standard VESA: Tak
Wbudowany USB hub: Nie
Kolor nóżek: Czarny
Wyjście na słuchawki: Tak
Szerokość (bez podstawy): 615,6 mm
Szerokość opakowania: 679 mm
Wersja HDCP: 1.4
Waga (z podstawą): 5,2 kg
Głębokość (bez podstawy): 55,9 mm
Typ matrycy: IPS
Częstotliwość odświeżania poziomego: 30 – 159 kHz
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Typ AMD FreeSync: FreeSync Premium
Klasa efektywności energetycznej (SDR): C
MONITOR ASUS VY279HGE
547,33 zł
4 w magazynie
SKU: MONASUGAM0075
Kategorie: IT, Monitory, Monitory LCD
Loading...
Informacje dodatkowe
| HDMI | Tak |
|---|---|
| Typ matrycy | IPS |
| Tryb gry | Tak |
| Waga (z podstawą) | 5,2 kg |
| Typ podświetlacza | LED |
| Waga (bez podstawy) | 4,7 kg |
| Paleta barw | 99% |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Wysokość (bez podstawy) | 366,2 mm |
| AMD FreeSync | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ekran matowy | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Gęstość pikseli | 82 ppi |
| Specyficzne technologie | Pielęgnacja oczu+, SPLENDID |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Głębokość (bez podstawy) | 55,9 mm |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Szerokość (bez podstawy) | 615,6 mm |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Pobór mocy | |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Zakres kąta nachylenia | -5 – 23° |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wysokość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | |
| Typ HD | Full HD |
| Kolor produktu | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych., Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci., Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Głębokość opakowania | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Kensington Lock | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Szerokość opakowania | |
| Rozmiar plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| HDCP | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „MONITOR ASUS VY279HGE” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.