Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): 1008267
Standard gamy kolorów: DCI-P3
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Format obrazu: 16:9
HDCP: Tak
NVIDIA G-SYNC: Nie
Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
Kolor produktu: Czarny
Szerokość urządzenia (z podstawą): 726,7 mm
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Wersja DisplayPort: 1.4
Czas odpowiedzi (typowy): 2 ms
Ilość DisplayPort: 1
Waga wraz z opakowaniem: 14 kg
Typ HD: 4K Ultra HD
Kształt ekranu: Płaski
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Głębokość urządzenia (z podstawą): 269,9 mm
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m²
Zakres kąta nachylenia: -5 – 15°
Wysokość urządzenia (z podstawą): 487,4 mm
Przekątna ekranu: 32″
Technologia wyświetlacza: LED
Regulacja wysokości: 10 cm
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Wbudowany mikrofon: Tak
Przewody: Prąd przemienny
Języki menu ekranowego: Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego: Włoski
Języki menu ekranowego: Francuska
Języki menu ekranowego: Polski
Przewody: USB
Języki menu ekranowego: Angielski
Języki menu ekranowego: Szwedzki
Wersja HDMI: 2.1
Wyjścia słuchawkowe: 1
Przewody: HDMI
Języki menu ekranowego: Rumuński
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Ilość portów HDMI: 2
Standard VESA: Tak
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Pozycjonowanie na rynku: Gaming
AMD FreeSync: Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania: Tak
Języki menu ekranowego: Rosyjski
Języki menu ekranowego: Arabski
Kolory wyświetlacza: 1.07 biliona kolorów
Wysokość opakowania: 208 mm
Szerokość opakowania: 543 mm
Wbudowany USB hub: Tak
Regulacja wysokości: Tak
Języki menu ekranowego: Hiszpański
Ekran dotykowy: Nie
Obracany: -15 – 15°
Języki menu ekranowego: Japońska
Języki menu ekranowego: koreańska
Języki menu ekranowego: Węgierski
Głębokość opakowania: 960 mm
Języki menu ekranowego: Portugalski
Języki menu ekranowego: Niemiecki
Języki menu ekranowego: Czeski
Języki menu ekranowego: Holenderski
Obrotowe: Tak
Pobór mocy (max): 160 W
OSD: Tak
Regulacja pochylenia: Tak
Przewody: DisplayPort
Pobór mocy: 48 W
Typ matrycy: IPS
Ilość portów upstream: 1
Ilość głośników: 2
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 42 kWh
Głębokość (bez podstawy): 65,6 mm
Waga (bez podstawy): 6,6 kg
Liczba języków OSD: 18
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Ekran matowy: Tak
Gęstość pikseli: 138 ppi
Waga (z podstawą): 9,5 kg
Funkcja Picture-in-Picture: Tak
HDMI: Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85285210
Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Licznik FPS: Tak
Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Ilość portów USB Typu A downstream: 4
Tryby inteligentne: Kino
Tryby inteligentne: M-Book
Tryby inteligentne: RPG
Paleta barw: 98%
Wysokość (bez podstawy): 442,4 mm
Technologia High Dynamic Range (HDR): DisplayHDR 400
Wyjście na słuchawki: Tak
Tryby inteligentne: Gra
Tryby inteligentne: ePaper
Szerokość (bez podstawy): 726,7 mm
Typ AMD FreeSync: FreeSync Premium Pro
Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
Tryby inteligentne: zwyczaj
Wersja HDCP: 2.2
Moc wyjściowa (RMS): 9 W
Liczba portów USB Typu-B (ilość): 1
Specyficzne technologie: Black Equalizer
Redukcja rozmycia ruchu: Tak
Kolor nóżek: Czarny/Czerwony
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)
Klasa efektywności energetycznej (HDR): G
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 144 Hz
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 41 kWh
Czas odpowiedzi (szybkość): 1 ms
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Monitor BenQ Mobiuz EX3210U 4K
2096,61 zł
30 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Format obrazu | 16:9 |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Kolor produktu | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Regulowana wysokość (max) | 10 cm |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Zakres kąta nachylenia | -5 – 15° |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Ilość głośników | 2 |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran matowy | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 2 ms |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Waga (z podstawą) | 9,5 kg |
| Kolor nóżek | Czarny, Czerwony |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Paleta barw | 98% |
| Wysokość (bez podstawy) | 442,4 mm |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 1 ms |
| HDCP | Tak |
| Gęstość pikseli | 138 ppi |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Waga (bez podstawy) | 6,6 kg |
| Przewody | |
| Języki menu ekranowego | Angielski, Arabski, Chińska uproszczona, Czeski, Francuska, Hiszpański, Holenderski, Japońska, koreańska, Niemiecki, Polski, Portugalski, Rosyjski, Rumuński, Szwedzki, Węgierski, Włoski |
| Pobór mocy (max) | 160 W |
| Tryby inteligentne | ePaper, Gra, Kino, M-Book, RPG, zwyczaj |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Głębokość (bez podstawy) | 65,6 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Licznik FPS | Tak |
| Szerokość (bez podstawy) | 726,7 mm |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Wysokość opakowania | |
| HDMI | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Głębokość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Szerokość opakowania | |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Obrotowe | Tak |
| Specyficzne technologie | Black Equalizer |
| AMD FreeSync | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Pobór mocy | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obracany | -15 – 15° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Liczba języków OSD | 18 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| OSD | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Redukcja rozmycia ruchu | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 9 W |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.