Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Kensington Lock: Tak
Typ HD: Full HD
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m²
Kolor produktu: Czarny
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Przekątna ekranu: 23,8″
Szerokość urządzenia (z podstawą): 538,6 mm
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Głębokość urządzenia (z podstawą): 181,8 mm
HDCP: Tak
Czas odpowiedzi (typowy): 8 ms
Ilość DisplayPort: 2
Zakres kąta nachylenia: -5 – 21°
Przewody: USB Type-A na USB Type-C
Przewody: Prąd przemienny
Pobór mocy: 13,7 W
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Przewody: DisplayPort
Regulacja pochylenia: Tak
Mikrofon: Nie
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Wi-Fi: Nie
NVIDIA G-SYNC: Nie
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Wysokość urządzenia (z podstawą): 496,5 mm
Zasięg skanowania w poziomie: 31 – 135 kHz
Kształt ekranu: Płaski
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 – 5000 m
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Wersja DisplayPort: 1.4
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 90%
Standard VESA: Tak
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 60 °C
Wbudowany USB hub: Tak
Wersja HDMI: 1.4
Prąd wejściowy: 1.5 A
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 720 x 400
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1600 x 900
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 720 x 480
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 800 x 600 (SVGA)
Pobór mocy (max): 72 W
Rozmiar plamki: 0,2745 x 0,2745 mm
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1024 x 768 (XGA)
Ilość portów HDMI: 1
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Regulacja wysokości: Tak
Zasięg skanowania (długość): 48 – 120 Hz
Waga wraz z opakowaniem: 7,92 kg
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 640 x 480 (VGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 720 (HD 720)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 1024 (SXGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1152 x 864 (XGA+)
Zakres wilgotności względnej: 10 – 80%
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): 1585527
Typ matrycy: IPS
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 14 kWh
Rozmiar obrazu (w pionie): 29,6 cm
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Nie
HDMI: Tak
Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość): 1
Paleta barw: 85%
Gęstość pikseli: 92,53 ppi
Regulacja wysokości: 15 cm
Wysokość (bez podstawy): 311,2 mm
Szerokość ramki (góra): 5,8 mm
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 120 Hz
Waga (bez podstawy): 3,52 kg
Waga (z podstawą): 5,09 kg
Wejście audio dla PC: Nie
Klasa efektywności energetycznej (HDR): Niedostępny
Czas odpowiedzi (szybkość): 5 ms
Rozmiar obrazu (w poziomie): 52,7 cm
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 5000 – 12192 m
Ekran matowy: Tak
OSD: Tak
Pokrycie sRGB (typowe): 100%
Kąt obrotu wokół osi: -90 – 90°
Wyście mocy ac: Tak
Głębokość (bez podstawy): 49,1 mm
Obracany: -45 – 45°
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
W zestawie pilot zdalnego sterowania: Nie
Typ zasilacza: Wewnętrzne
Wersja HDCP: 1.4
Typ podświetlacza: Edge LED
Wersja USB hub: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Technologia wyświetlacza: LCD
Zasilacz w zestawie: Tak
Przednia osłona: Czarny
Długość kabla DisplayPort: 1,8 m
Ekran dotykowy: Nie
Wolne od Metali ciężkich: Hg (rtęć)
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Kolor nóżek: Srebrny
Stojak dołączony: Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Pozycjonowanie na rynku: Biznes
Szerokość ramki (dół): 8,95 mm
Obrotowe: Tak
Długość przekątnej ekranu (cm): 60,47 cm
Wbudowane głośniki: Nie
Piórko dołączone: Nie
Rodzaj portuUSB upstream: USB Type-C
Wbudowana kamera/aparat: Nie
AMD FreeSync: Nie
Obsługiwane tryby wideo: 1080i
Oś obrotu: Tak
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Szerokość ramki (bok): 5,8 mm
Ilość portów USB typu C downstream: 1
Rozmiar obrazu (w poprzek): 60,5 cm
Klasa efektywności energetycznej (SDR): D
Obsługiwane tryby wideo: 576p
Obsługiwane tryby wideo: 720p
Ilość portów USB Typu A downstream: 3
Obsługiwane tryby wideo: 1080p
Wyjście na słuchawki: Tak
Szerokość (bez podstawy): 538,6 mm
Obsługiwane tryby wideo: 480p
Twardość powierzchni: 3H
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): TCO
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Nie zawiera: PVC/BFR
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
Przestrzeń barw RGB: DCI-P3
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
MONITOR DELL LED 24″ U2424H
808,50 zł
4 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i, 1080p, 480p, 576p, 720p |
|---|---|
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | |
| Mikrofon | Nie |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Pobór mocy | |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Kolor produktu | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Zakres kąta nachylenia | -5 – 21° |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Pobór mocy (max) | 72 W |
| OSD | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| HDCP | Tak |
| Zasięg skanowania w poziomie | 31 – 135 kHz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Regulacja wysokości | 15 cm, Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Prąd wejściowy | |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 – 120 Hz |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 80% |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Obrotowe | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Szerokość (bez podstawy) | 538,6 mm |
| Kolor nóżek | Srebrny |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Oś obrotu | Tak |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Szerokość ramki (dół) | 8,95 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 49,1 mm |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,47 cm |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Przednia osłona | Czarny |
| Szerokość ramki (góra) | 5,8 mm |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 – 90° |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Ekran matowy | Tak |
| Waga (z podstawą) | 5,09 kg |
| Szerokość ramki (bok) | 5,8 mm |
| AMD FreeSync | Nie |
| Obracany | -45 – 45° |
| Wolne od Metali ciężkich | Hg (rtęć) |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 5 ms |
| Rozmiar obrazu (w poprzek) | 60,5 cm |
| Paleta barw | 85% |
| HDMI | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C |
| Wysokość (bez podstawy) | 311,2 mm |
| Przestrzeń barw RGB | DCI-P3 |
| Gęstość pikseli | 92,53 ppi |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 5000 – 12192 m |
| Wejście audio dla PC | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Piórko dołączone | Nie |
| Waga (bez podstawy) | 3,52 kg |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.