Informacje dodatkowe
| Typ montażu | Wolnostojący |
|---|---|
| Obracanie | Tak |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kąt obrotu | 20°, 360° |
| Kolor produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Typ regulacji wysokości | Sprężyna gazowa |
| Wysokość produktu | |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji głębokości | 0 – 50 mm |
| Głębokość opakowania | |
| Zakres regulacji wysokości | 352 – 462 mm |
| Obracany | 0 – 20° |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Głębokość produktu | |
| Liczba punktów obrotowych | 1 |
| Produkty na paletę (UE) | 90 szt. |
| Kraj pochodzenia | |
| Maksymalny udźwig | 6 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 25,4 cm (10") |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Zakres kąta nachylenia | -20 – 20° |
| Waga netto opakowania | 6,5 kg |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ mocowania | |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.