Kolor produktu: Czarny
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 4 szt.
Głębokość produktu: 460 mm
Regulacja wysokości: Tak
Produkty na paletę (UE): 96 szt.
Kąt obrotu: 360°
Wysokość opakowania: 489 mm
Wysokość produktu: 548 mm
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 225 mm
Szerokość opakowania: 180 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 7326909890
Typ mocowania: Biurko
Maksymalna wielkość ekranu: 81,3 cm (32″)
Zakres kąta nachylenia: 0 – 90°
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 448 mm
Głębokość opakowania: 120 mm
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 135 mm
Zarządzanie okablowaniem: Tak
Zakres regulacji wysokości: 0 – 440 mm
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1
Dystans do ściany (min.): 4 cm
Minimalna wielkość ekranu: 25,4 cm (10″)
Maksymalny udźwig: 8 kg
Dystans do ściany (max.): 46 cm
Kąt obrotu: 180°
MONITOR DESK MOUNT 10-32″ FPMA-D550BLACK NEWSTAR
179,60 zł
12 w magazynie
SKU: WLONONWCRBHL6
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Głębokość opakowania | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | |
| Kąt obrotu | 180°, 360° |
| Kolor produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Standard VESA | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Zakres kąta nachylenia | 0 – 90° |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Materiał obudowy | Stal |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Dystans do ściany (min.) | 4 cm |
| Typ montażu | Zacisk/przelotka |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Waga produktu | |
| Obracany | 0 – 180° |
| Produkty na paletę (UE) | 96 szt. |
| Minimalna wielkość ekranu | 25,4 cm (10") |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Grubość blatu (min) | 1 cm |
| Regulowana głębokość | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Dystans do ściany (max.) | 46 cm |
| Zakres regulacji wysokości | 0 – 440 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Grubość blatu (max) | 8,8 cm |
| Typ mocowania | |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Zakres regulacji głębokości | 40 – 460 mm |
Napisz pierwszą opinię o „MONITOR DESK MOUNT 10-32″ FPMA-D550BLACK NEWSTAR” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.