Głębokość (bez podstawy): 52 mm
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Paleta barw: 90%
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 165 Hz
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
HDMI: Tak
Odłączana podstawa: Tak
Ekran matowy: Tak
Wyjście na słuchawki: Nie
Szerokość (bez podstawy): 539,4 mm
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 18 kWh
Gęstość pikseli: 93 ppi
Wysokość (bez podstawy): 321,5 mm
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Waga (z podstawą): 6,35 kg
Typ AMD FreeSync: FreeSync Premium
Wskaźnik zamglenia: 25%
Twardość powierzchni: 3H
Głębia kolorów: 8 bit
Pokrycie sRGB (typowe): 99%
Segment HP: Dom
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Standard gamy kolorów: DCI-P3
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL): 1458820
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 640 x 480 (VGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1680 x 1050 (WSXGA+)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 1024 (SXGA)
Kensington Lock: Nie
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 720 x 400
Szerokość urządzenia (z podstawą): 539,4 mm
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 720 (HD 720)
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Waga produktu: 6,35 kg
Wersja DisplayPort: 1.4
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Jasność wyświetlacza (typowa): 300 cd/m²
Przekątna ekranu: 23,8″
Kształt ekranu: Płaski
Zakres kąta nachylenia: -5 – 23°
Wysokość urządzenia (z podstawą): 465,3 mm
Zasięg skanowania (długość): 60 – 165 Hz
Pobór mocy (max): 40 W
Typ HD: Full HD
Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
Ilość DisplayPort: 1
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Kolor produktu: Czarny
Głębokość urządzenia (z podstawą): 198,3 mm
Wysokość opakowania: 407 mm
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Kąt obrotu wokół osi: -90 – 90°
Wersja HDMI: 2.0
Waga wraz z opakowaniem: 9,33 kg
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Szerokość opakowania: 595 mm
Szerokość produktu: 539,4 mm
Rozmiar plamki: 0,28 x 0,28 mm
Zasięg skanowania w poziomie: 30 – 210 kHz
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1440 x 900 (WXGA+)
Głębokość produktu: 52 mm
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 800 (WXGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1600 x 900
Długość przekątnej ekranu (cm): 60,5 cm
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Regulacja wysokości: Tak
Wbudowane głośniki: Nie
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Głębokość opakowania: 164 mm
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 10000000:1
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Oś obrotu: Tak
Ekran dotykowy: Nie
AMD FreeSync: Tak
Pobór mocy: 25 W
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Ilość portów HDMI: 2
Wyjście audio: Tak
Pozycjonowanie na rynku: Gaming
Regulacja wysokości: 10 cm
Standard VESA: Tak
Wbudowany USB hub: Nie
Regulacja pochylenia: Tak
NVIDIA G-SYNC: Nie
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 800 x 600 (SVGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1024 x 768 (XGA)
Typ matrycy: IPS
Wysokość produktu: 321,5 mm
MONITOR HP LED, FHD 24″ OMEN (780D9E9) 165Hz
396,00 zł
30 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Dołączone oprogramowanie | OMEN Gaming Hub |
|---|---|
| Zawartość opakowania | Monitor; DisplayPort™ cable; Warranty card; Quick Setup Poster; AC power cord |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kolor produktu | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Format obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga produktu | |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Kensington Lock | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -5 – 23° |
| HDCP | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Typ HD | Full HD |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Certyfikaty zgodności | BIS, BSMI, CB, CCC, CE, EAC, Federalna Komisja Łączności (FCC), RoHS |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3, sRGB |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111144150 |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych., Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci., Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Oś obrotu | Tak |
| Szerokość (bez podstawy) | 539,4 mm |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Regulowana wysokość (max) | 10 cm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Wymiary palety | 1200 x 994 x 2180 mm |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Waga (z podstawą) | 6,35 kg |
| Typ matrycy | IPS |
| Głębokość (bez podstawy) | 52 mm |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Wysokość (bez podstawy) | 321,5 mm |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Paleta barw | 99% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| OSD | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 – 90° |
| HDMI | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga brutto palety | 595 kg |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Wyjście audio | Tak |
| Kod unspsc | 43211902 |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Segment HP | Dom |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Rodzaj opakowania | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Gama kolorów DCI-P3 | 90% |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Gęstość pikseli | 93 ppi |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,28 x 0,28 mm |
| Szerokość opakowania | |
| Pobór mocy | |
| Przewody | |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Głębokość produktu | |
| Zasięg skanowania (długość) | 60 – 165 Hz |
| Pobór mocy (max) | 40 W |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 – 210 kHz |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.