Wersja HDMI: 1.4
Szerokość (bez podstawy): 611 mm
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Standard VESA: Tak
Paleta barw: 72%
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Pozycjonowanie na rynku: Dom
Typ matrycy: IPS
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Częstotliwość odświeżania pionowego: 48 – 75 Hz
Głębia kolorów: 8 bit
Pobór mocy: 25 W
Długość przekątnej ekranu (cm): 68,6 cm
Gęstość pikseli: 82 ppi
AMD FreeSync: Tak
Segment HP: Dom
Głębokość (bez podstawy): 57,1 mm
Ilość portów HDMI: 1
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 75 Hz
HDMI: Tak
Ekran matowy: Tak
Wysokość (bez podstawy): 365,5 mm
Ekran dotykowy: Nie
Waga (z podstawą): 5,08 kg
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Przestrzeń barw RGB: NTSC
Okres gwarancji: 2 lat(a)
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Przekątna ekranu: 27″
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Ilość DisplayPort: 1
Kolor produktu: Czarny
Wysokość urządzenia (z podstawą): 438,4 mm
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Kształt ekranu: Płaski
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Zakres kąta nachylenia: -5 – 20°
Jasność wyświetlacza (typowa): 250 cd/m²
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 640 x 480 (VGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1680 x 1050 (WSXGA+)
Wersja DisplayPort: 1.2
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 720 x 400
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 720 (HD 720)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 800 x 600 (SVGA)
Szerokość urządzenia (z podstawą): 611 mm
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1024 x 768 (XGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 800
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1600 x 900
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)
Głębokość urządzenia (z podstawą): 190,3 mm
Typ HD: Full HD
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 1024 (SXGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1440 x 900
HDCP: Tak
Przewody: Prąd przemienny
Rozmiar plamki: 0,31 x 0,31 mm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Szerokość opakowania: 685 mm
Wysokość opakowania: 425 mm
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 – 35 °C
Kolory wyświetlacza: 16.7 miliona kolorów
Waga wraz z opakowaniem: 7,64 kg
Przewody: HDMI
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Pobór mocy (max): 35 W
Współczynik kontrastu (dynamiczny): 10000000:1
Zasięg skanowania w poziomie: 30 – 86 kHz
Głębokość opakowania: 137 mm
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
MONITOR HP LED, IPS 27″ V27i (65P64E9)
473,00 zł
Brak w magazynie
SKU: MONHP-MON0151
Kategorie: IT, Monitory, Monitory LCD
Loading...
Informacje dodatkowe
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
|---|---|
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Zakres kąta nachylenia | -5 – 20° |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Kolor produktu | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Typ HD | Full HD |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| HDCP | Tak |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Okres gwarancji | |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Waga (z podstawą) | 5,08 kg |
| Przewody | |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| AMD FreeSync | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Pobór mocy (max) | 3,5 W |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Pobór mocy | |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Rozmiar plamki | 0,31 x 0,31 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Głębokość opakowania | |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 – 86 kHz |
| Typ matrycy | IPS |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Paleta barw | 72% |
| Standard VESA | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Głębokość (bez podstawy) | 57,1 mm |
| HDMI | Tak |
| Segment HP | Dom |
| Gęstość pikseli | 82 ppi |
| Ekran matowy | Tak |
| Szerokość (bez podstawy) | 611 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 365,5 mm |
| Głębia kolorów | 8 bit |
Napisz pierwszą opinię o „MONITOR HP LED, IPS 27″ V27i (65P64E9)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.