Obrotowe: Tak
Kolor nóżek: Czarny
Oś obrotu: Tak
Ilość portów upstream: 1
Paleta barw: 95%
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 33 kWh
Strojenie fabryczne: Y
Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Wbudowane głośniki: Nie
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000000:1
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): UL
Regulacja wysokości: 12 cm
Standard gamy kolorów: DCI-P3
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 104 kWh
Wbudowana kamera/aparat: Nie
AMD FreeSync: Tak
Waga (z podstawą): 8,9 kg
Rozmiar obrazu (w pionie): 39,2 cm
Typ podświetlacza: Mini LED
Technologia wyświetlacza: LED
Stojak dołączony: Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Funkcje gier: Super Arena Gaming UX, Super Ultrawide GameView
Klasa efektywności energetycznej (HDR): G
Optymalizator częstotliwości odświeżania: Tak
Pozycjonowanie na rynku: Gaming
Typ matrycy: VA
Kąt obrotu wokół osi: -92 – 92°
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: Mega DCR
Adaptacyjny obraz: Tak
Typ zasilacza: Zewnętrzny
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju: Tak
Ekran dotykowy: Nie
Obracany: -15 – 15°
Wyłącznik czasowy Plus: Tak
Auto source switch+: Tak
Lokalne strefy przyciemniania: 1196
Klasa efektywności energetycznej (SDR): G
Czujnik światła Eco: Tak
Wyjście na słuchawki: Tak
Klasyfikacja krzywizny ekranu: 1000R
Ilość portów USB Typu A downstream: 2
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Rozmiar obrazu (w poziomie): 69,7 cm
Typ AMD FreeSync: FreeSync Premium Pro
Wirtualny punkt AIM: Tak
Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B
Wersja HDCP: 2.2
Niski input lag: Tak
Tryby kolorów wideo: Sport
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Tryby kolorów wideo: Dynamic contrast
Tryby kolorów wideo: Kino
Waga (bez podstawy): 7 kg
Funkcja Picture-in-Picture: Tak
Zarządzanie okablowaniem: Tak
Tryby kolorów wideo: zwyczaj
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Głębokość (bez podstawy): 173 mm
Technologia quantum dot color: Tak
Długość kabla zasilającego: 1,5 m
Przednia osłona: Czarny
Tryby inteligentne: RTS
Miejscowe przyciemnianie: Tak
Tryby inteligentne: RPG
Tryby inteligentne: FPS
Technologia High Dynamic Range (HDR): Quantum HDR 2000
Tryb Samsung Eye Saver: Tak
Tryb gry: Tak
Szerokość (bez podstawy): 713 mm
Wysokość (bez podstawy): 434,8 mm
HDMI: Tak
Przekątna ekranu: 32″
Napięcie wyjściowe adaptera AC: 20 V
Kensington Lock: Tak
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Jasność wyświetlacza (typowa): 350 cd/m²
Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms
Ilość DisplayPort: 1
Wersja DisplayPort: 1.4
Podświetlenie LED: Tak
HDCP: Tak
Wysokość urządzenia (z podstawą): 606,4 mm
Zakres kąta nachylenia: -9 – 13°
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
Głębokość urządzenia (z podstawą): 311,1 mm
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 40 °C
Szerokość urządzenia (z podstawą): 713 mm
NVIDIA G-SYNC: Nie
Kolor produktu: Biały
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Ilość portów HDMI: 2
Typ HD: 4K Ultra HD
Regulacja wysokości: Tak
Wersja HDMI: 2.1
Głębokość opakowania: 236 mm
Przewody: Prąd przemienny
Pobór mocy: 33,2 W
Kształt ekranu: Zakrzywiony
Pobór mocy (max): 140 W
Wyjścia słuchawkowe: 1
Zakres wilgotności względnej: 10 – 80%
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Wbudowany USB hub: Tak
Regulacja pochylenia: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 12,9 kg
Szerokość opakowania: 827 mm
Wysokość opakowania: 530 mm
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Kolory wyświetlacza: 1 miliard kolorów
Standard VESA: Tak
Przewody: DisplayPort
Roczne zużycie energii: 48 kWh
MONITOR LCD 32″ ODYSSEY NEO G8/LS32BG850NPXEN SAMSUNG
2516,00 zł
5 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Wirtualny punkt AIM | Tak |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Certyfikaty zgodności | |
| Regulowana wysokość (max) | 12 cm |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Auto source switch+ | Tak |
| Czujnik światła Eco | Tak |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Strojenie fabryczne | Tak |
| Wyłącznik czasowy Plus | Tak |
| Typ podświetlacza | Mini LED |
| Tryb gry | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,2 cm |
| Pozycjonowanie na rynku | Konsument |
| Tryby inteligentne | FPS, RPG, RTS |
| Waga (bez podstawy) | 7 kg |
| AMD FreeSync | Tak |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,7 cm |
| Adaptacyjny obraz | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Waga (z podstawą) | 8,9 kg |
| HDMI | Tak |
| Paleta barw | 95% |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Głębokość (bez podstawy) | 173 mm |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Kąt obrotu wokół osi | -92 – 92° |
| Tryby kolorów wideo | Dynamic contrast, Kino, Sport, zwyczaj |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Miejscowe przyciemnianie | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obracany | -15 – 15° |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Szerokość (bez podstawy) | 713 mm |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Typ matrycy | VA |
| Funkcje gier | Super Arena Gaming UX, Super Ultrawide GameView |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Przednia osłona | Czarny |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Wysokość (bez podstawy) | 434,8 mm |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Niski input lag | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Roczne zużycie energii | 48 kWh |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Pobór mocy (max) | 140 W |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Przewody | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| HDCP | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Pobór mocy | |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolor produktu | |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1 miliard kolorów |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -9 – 13° |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 80% |
| Podświetlenie LED | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.