Czas odpowiedzi (szybkość): 1 ms
Technologia High Dynamic Range (HDR): DisplayHDR 400
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin: 50 kWh
Skala efektywności energetycznej: Od A do G
Ekran matowy: Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)
Okres gwarancji: 2 lat(a)
Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
Specyficzne technologie: Crosshair
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin: 26 kWh
Typ AMD FreeSync: FreeSync Premium
Klasa efektywności energetycznej (HDR): G
Licznik FPS: Tak
Typ NVIDIA G-SYNC: G-SYNC Compatible
Kształt ekranu: Płaski
Wysokość urządzenia (z podstawą): 577,7 mm
Ilość DisplayPort: 1
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Szerokość urządzenia (z podstawą): 613,5 mm
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Głębokość urządzenia (z podstawą): 253,7 mm
Rozdzielczość: 3840 x 2160 px
Pobór mocy (max): 55 W
Wersja DisplayPort: 1.4
Głębokość opakowania: 498 mm
Kolor produktu: Czarny, Szary, Fioletowy
Kąt widzenia w poziomie: 178°
NVIDIA G-SYNC: Tak
Jasność wyświetlacza (typowa): 400 cd/m²
Przekątna ekranu: 27″
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Kolory wyświetlacza: 1.07 biliona kolorów
Szerokość opakowania: 691 mm
Wysokość opakowania: 184 mm
Typ HD: 4K Ultra HD
Waga wraz z opakowaniem: 8,8 kg
Rodzaj opakowania: Pudełko
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Wyjście na słuchawki: Tak
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Regulacja wysokości: 11 cm
OSD: Tak
Standard VESA: Tak
Regulacja wysokości: Tak
Długość przekątnej ekranu (cm): 68 cm
Obsługa High Dynamic Range (HDR): Tak
Ilość portów HDMI: 2
Wbudowany USB hub: Tak
Waga (bez podstawy): 4,5 kg
AMD FreeSync: Tak
Waga (z podstawą): 6,4 kg
Typ matrycy: IPS
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 8528521000
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Pozycjonowanie na rynku: Gaming
Ilość portów USB Typu A downstream: 2
Głębokość (bez podstawy): 51,3 mm
Pobór mocy: 50 W
Szerokość (bez podstawy): 613,5 mm
Paleta barw: 95%
Ekran dotykowy: Nie
Oś obrotu: Tak
Wysokość (bez podstawy): 371,6 mm
HDMI: Tak
Wersja HDMI: 1.4/2.1
Ilość portów upstream: 1
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Technologia wyświetlacza: LED
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 144 Hz
Wbudowane głośniki: Nie
Stojak dołączony: Tak
MONITOR LG LED 27″ 27GR93U-B 144Hz
1671,23 zł
10 w magazynie
SKU: WLONONWCRAKTH
Kategorie: IT, Monitory, Monitory LCD
Loading...
Informacje dodatkowe
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
|---|---|
| Typ matrycy | IPS |
| HDMI | Tak |
| Pobór mocy (max) | 5,5 W |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Waga (bez podstawy) | 4,5 kg |
| Głębokość opakowania | |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Wersja HDMI | 1.4/2.1 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Rodzaj opakowania | |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Paleta barw | 95% |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Oś obrotu | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Wysokość (bez podstawy) | 371,6 mm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68 cm |
| OSD | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Głębokość (bez podstawy) | 51,3 mm |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Szerokość opakowania | |
| AMD FreeSync | Tak |
| Waga (z podstawą) | 6,4 kg |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Ekran matowy | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Okres gwarancji | |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 1 ms |
| Specyficzne technologie | Crosshair |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Pobór mocy | |
| Szerokość (bez podstawy) | 613,5 mm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych., Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci., Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami. |
| Licznik FPS | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 11 cm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Kolor produktu | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
Napisz pierwszą opinię o „MONITOR LG LED 27″ 27GR93U-B 144Hz” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.