Certyfikaty: CE Mark, CB, TUV/GS, TUV Ergo, CU-EAC, EPA, PSB, MEPS, RCM
Kolor produktu: Czarny
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Diody LED: Operacje
Diody LED: Stand-by
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 60 °C
Głębokość opakowania: 111 mm
Format obrazu: 16:9
Głębokość urządzenia (z podstawą): 220 mm
Waga produktu: 2,21 kg
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Waga wraz z opakowaniem: 3,71 kg
Kolory wyświetlacza: 16.78 millionów kolorów
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Przekątna ekranu: 21,5″
Podręcznik użytkownika: Tak
Rozmiar plamki: 0,248 x 0,248 mm
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Przewody: Prąd przemienny
Typ HD: Full HD
Zgodność z RoHS: Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą): 492 mm
Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
Szerokość opakowania: 565 mm
Kąt widzenia (pionowy): 178°
NVIDIA G-SYNC: Nie
Zakres kąta nachylenia: -5 – 20°
Certyfikat EnergyStar: Tak
Jasność wyświetlacza (typowa): 200 cd/m²
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 – 3658 m
Kształt ekranu: Płaski
Kompatybilność 3D: Nie
Wysokość urządzenia (z podstawą): 376 mm
Przewody: VGA
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Języki menu ekranowego: Hiszpański
Języki menu ekranowego: Francuska
Języki menu ekranowego: Ukraińska
Języki menu ekranowego: Czeski
Języki menu ekranowego: Holenderski
Rozmiar obrazu (w poziomie): 47,7 cm
Języki menu ekranowego: Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego: Włoski
Pozycjonowanie na rynku: Dom
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1280 x 720 (HD 720)
Języki menu ekranowego: Japońska
Języki menu ekranowego: Angielski
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)
Języki menu ekranowego: Szwedzki
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Języki menu ekranowego: Chińska tradycyjna
Technologia wyświetlacza: LED
Rozmiar obrazu (w pionie): 26,8 cm
Częstotliwość odświeżania pionowego: 48 – 75 Hz
Częstotliwość odświeżania poziomego: 30 – 85 kHz
Port DVI: Nie
Regulacja pochylenia: Tak
Obsługiwane tryby wideo: 720p
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Pobór mocy: 13,3 W
Wysokość opakowania: 440 mm
Obsługiwane tryby wideo: 1080p
Głębokość produktu: 45 mm
Regulacja wysokości: Nie
Szerokość produktu: 492 mm
Współczynnik kontrastu (typowy): 4000:1
Wbudowany USB hub: Nie
Ilość portów HDMI: 1
OSD: Tak
Standard VESA: Tak
Wysokość produktu: 295 mm
Typ matrycy: VA
Wbudowany wyłącznik: Tak
Typ podświetlacza: W-LED
Klasa efektywności energetycznej (SDR): E
Wyjście na słuchawki: Nie
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 – 12192 m
Synchronizacja komponentowego wideo: Separate sync
AMD FreeSync: Nie
Tryb łatwego czytania: Tak
Wejście audio: Nie
Wyjście audio: Tak
Synchronizacja komponentowego wideo: Sync-on-green (SOG)
Języki menu ekranowego: Węgierski
Materiał opakowania zdatny do odzysku: 100%
HDMI: Tak
Liczba języków OSD: 21
Gęstość pikseli: 102 ppi
Ekran sRGB: Tak
Języki menu ekranowego: Fiński
Języki menu ekranowego: Grecki
Waga (z podstawą): 2,6 kg
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Stojak dołączony: Tak
MONITOR PHILIPS LED 21,5″ 221V8/00
258,50 zł
14 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE Mark, CB, TUV/GS, TUV Ergo, CU-EAC, EPA, PSB, MEPS, RCM |
|---|---|
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Diody LED | Operacje, Stand-by |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Głębokość produktu | |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 47,7 cm |
| Ekran sRGB | Tak |
| Języki menu ekranowego | Angielski, Chińska tradycyjna, Chińska uproszczona, Czeski, Fiński, Francuska, Grecki, Hiszpański, Holenderski, Japońska, Szwedzki, Ukraińska, Węgierski, Włoski |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Głębokość opakowania | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p, 720p |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Waga (z podstawą) | 2,6 kg |
| AMD FreeSync | Nie |
| Tryb łatwego czytania | Tak |
| Waga produktu | |
| Przewody | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Kolor produktu | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Szerokość opakowania | |
| Typ matrycy | VA |
| Szerokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Zakres kąta nachylenia | -5 – 20° |
| Certyfikat EnergyStar | Tak |
| HDMI | Tak |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wyjście audio | Tak |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 200 cd/m² |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejście audio | Nie |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 26,8 cm |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Podręcznik użytkownika | |
| Liczba języków OSD | 21 |
| Wysokość opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Rozmiar plamki | 0,248 x 0,248 mm |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Port DVI | Nie |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| OSD | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 – 12192 m |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Gęstość pikseli | 102 ppi |
| Pobór mocy | |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.