Certyfikaty: EPA, CB, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART, CU-EAC, EAEU RoHS, CE Mark, FCC Class B, ICES-003
Zakres kąta nachylenia: -5 – 20°
Kolor produktu: Czarny
Format obrazu: 16:9
Przekątna ekranu: 27″
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Szerokość urządzenia (z podstawą): 614 mm
Języki menu ekranowego: Angielski
Języki menu ekranowego: Japońska
OSD: Tak
Tryb wyłączenia: 0,3 W
Szerokość opakowania: 678 mm
Rozmiar obrazu (w pionie): 33,6 cm
Języki menu ekranowego: Niemiecki
Języki menu ekranowego: Czeski
Języki menu ekranowego: Holenderski
Języki menu ekranowego: Francuska
Waga wraz z opakowaniem: 7,59 kg
Języki menu ekranowego: Hiszpański
Rozmiar obrazu (w poziomie): 59,7 cm
Języki menu ekranowego: Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego: Włoski
Kształt ekranu: Płaski
Rozdzielczość: 2560 x 1440 px
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Typ HD: 4K Ultra HD
Częstotliwość odświeżania poziomego: 30 – 144 kHz
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Języki menu ekranowego: Turecka
Języki menu ekranowego: Fiński
Współczynnik kontrastu (typowy): 1000:1
Jasność wyświetlacza (typowa): 350 cd/m²
Czas odpowiedzi (typowy): 4 ms
Ilość DisplayPort: 1
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Częstotliwość odświeżania pionowego: 48 – 75 Hz
Powierzchnia wyświetlacza: Matowy
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Kensington Lock: Tak
Standard VESA: Tak
NVIDIA G-SYNC: Nie
Diody LED: Stand-by
Diody LED: Operacje
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 60 °C
Port DVI: Nie
Typ matrycy: IPS
Wysokość opakowania: 504 mm
Kolory wyświetlacza: 16.78 millionów kolorów
Podręcznik użytkownika: Tak
Kąt widzenia w poziomie: 178°
Technologia wyświetlacza: LED
Regulacja wysokości: Tak
Ilość portów HDMI: 2
Kąt widzenia (pionowy): 178°
Języki menu ekranowego: Ukraińska
Języki menu ekranowego: Szwedzki
Języki menu ekranowego: Rosyjski
Pozycjonowanie na rynku: Dom
Głębokość opakowania: 153 mm
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,5 W
Regulacja wysokości: 10 cm
Obsługiwane tryby wideo: 1080p
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Pobór mocy: 18,55 W
Obsługiwane tryby wideo: 1440p
Natywna proporcja obrazu: 16:9
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 1920 x 1080 (HD 1080)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki: 2560 x 1440
Typ podświetlacza: W-LED
Tryb łatwego czytania: Tak
Waga (bez podstawy): 3,43 kg
AMD FreeSync: Tak
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Ilość głośników: 2
Wejście audio: Nie
Synchronizacja komponentowego wideo: Separate sync
Moc wyjściowa (RMS): 3 W
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): 0 – 12192 m
Wyjście audio: Tak
Gęstość pikseli: 109 ppi
Wbudowana kamera/aparat: Nie
Paleta barw: 101,6%
Waga (z podstawą): 5,23 kg
Głębokość (bez podstawy): 38 mm
HDMI: Tak
Wysokość (bez podstawy): 354 mm
Języki menu ekranowego: Portugalski
Liczba języków OSD: 21
Języki menu ekranowego: Polski
Języki menu ekranowego: Grecki
Języki menu ekranowego: koreańska
Wyjście na słuchawki: Nie
Szerokość (bez podstawy): 614 mm
Materiał opakowania zdatny do odzysku: 100%
Języki menu ekranowego: Węgierski
Technologia eliminująca migotanie obrazu: Tak
Możliwośc pochylenia: Tak
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Stojak dołączony: Tak
Typ AMD FreeSync: FreeSync
Klasa efektywności energetycznej (SDR): F
Przestrzeń barw RGB: sRGB
Klasa efektywności energetycznej (stara): B
MONITOR PHILIPS LED 27″ 275E2FAE/00
612,70 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | EPA, CB, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART, CU-EAC, EAEU RoHS, CE Mark, FCC Class B, ICES-003 |
|---|---|
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Głębokość (bez podstawy) | 38 mm |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Szerokość opakowania | |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Port DVI | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Języki menu ekranowego | Angielski, Chińska uproszczona, Czeski, Fiński, Francuska, Grecki, Hiszpański, Holenderski, Japońska, koreańska, Niemiecki, Polski, Portugalski, Rosyjski, Szwedzki, Turecka, Ukraińska, Węgierski, Włoski |
| Regulacja wysokości | 10 cm, Tak |
| Liczba języków OSD | 21 |
| Paleta barw | 101,6% |
| Waga (bez podstawy) | 3,43 kg |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p, 1440p |
| HDMI | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Wysokość (bez podstawy) | 354 mm |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Wejście audio | Nie |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Podręcznik użytkownika | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| OSD | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | |
| Typ matrycy | IPS |
| Waga (z podstawą) | 5,23 kg |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m² |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Wyjście audio | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Diody LED | Operacje, Stand-by |
| Kolor produktu | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Głębokość opakowania | |
| Zakres kąta nachylenia | -5 – 20° |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Tryb łatwego czytania | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Szerokość (bez podstawy) | 614 mm |
| Ilość głośników | 2 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 – 12192 m |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Gęstość pikseli | 109 ppi |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.