Wysokość produktu: 119,6 mm
Kolor produktu: Czarny
Przekątna ekranu: 7
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Sposób łączności: Przewodowy
Obsługiwane formaty plików wideo: H.264
Zakres wilgotności względnej: 10 – 90%
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Szerokość produktu: 221,5 mm
Obsługiwane protokoły sieciowe: TCP/IP
Waga produktu: 350 g
Kolor: Tak
Rozdzielczość: 1024 x 600 px
Ekran dotykowy: Tak
Kodeki dźwiękowe: G.711u
Zainstalowany system operacyjny: Linux
Zakres temperatur (eksploatacja): -10 – 55 °C
Wbudowany mikrofon: Tak
Pobór mocy: 7 W
Głębokość produktu: 21,5 mm
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Fast Ethernet
Kodeki dźwiękowe: G.711
Kodeki dźwiękowe: PCM
Wbudowane głośniki: Tak
Jednostka wewnętrzna w zestawie: Tak
Jednostka zewnętrzna w zestawie: Nie
Przeznaczenie: Poziome
Technologia wyświetlacza: LCD
Podświetlany ekran: Tak
Głośnik: Tak
Ilość głośników: 1
Moc głośnika: 1,5 W
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1
Możliwość montażu na ścianie: Tak
Typ ekranu dotykowego: Pojemnościowy
Rodzaj mocy jednostki wewnętrznej: DC
Pobór mocy w trybie czuwania: 1 W
Monitor wideodomofonu DAHUA VTH2421FB-P
427,55 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCRAIAJ
Kategorie: Monitory, Sieci, Systemy Domofonowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1 W |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Nie otwierać ani nie demontować urządzenia samodzielnie., Nie wystawiać na bezpośrednie działanie wody., Unikać długotrwałego narażenia na promieniowanie słoneczne. |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Ilość głośników | 1 |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Kodeki dźwiękowe | G.711, G.711u, PCM |
| Głośnik | Tak |
| Moc głośnika | 1,5 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Przeznaczenie | |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 px |
| Kolor | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 90% |
| Pobór mocy | |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Kolor produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Monitor wideodomofonu DAHUA VTH2421FB-P” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.