Informacje dodatkowe
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
|---|---|
| WE/WY alarmu | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Waga produktu | |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 px |
| Pobór mocy | |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kolor produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Ilość sztuk | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kompatybilność z marką | Dahua Europe |
| Typ mocowania | |
| Certyfikaty zgodności | |
| Kanały wejścia alarmu | 6 |
| Typ wyświetlacza | |
| Kanały wyjścia alarmu | 1 |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 95% |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać ani nie demontować urządzenia samodzielnie., Nie wystawiać na bezpośrednie działanie wody., Unikać długotrwałego narażenia na promieniowanie słoneczne. |
| Ilość portów RJ-45 | 1 |
| Głębokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość produktu | |
| Typ produktu | |
| Przekątna ekranu | 7" |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.