Podręcznik użytkownika: Tak
Odpowiedni dla telewizji: Tak
Zestaw do montażu: Tak
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 505 mm
Maksymalny udźwig: 16 kg
Typ mocowania: Biurko
Materiał obudowy: Stal
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 340 mm
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 15,4 kg
Grubość blatu (max): 8,8 cm
Kolor produktu: Czarny
Maksymalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm
Prosty montaż: Tak
Minimalna wielkość ekranu: 33 cm (13″)
Ilość sztuk: 1
Regulacja pochylenia: Tak
Typ regulacji wysokości: Ręczny
Minimalny uchwyt VESA: 75 x 75 mm
Liczba ramion: 2
Rodzaj opakowania: Pudełko
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 220 mm
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 4 szt.
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 2
Zarządzanie okablowaniem: Tak
Minimalna wielkość zamówienia: 1 szt.
Grubość blatu (min): 1 cm
Maksymalna wielkość ekranu: 68,6 cm (27″)
Regulacja wysokości: Tak
Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu: Tak
Ramię przedłużające (max): 100 cm
Okres gwarancji: 2 lat(a)
Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz): 8 kg
MONTIS UCHWYT DO MONITORÓW MT015 EVEREST/ PODWÓJNY
70,18 zł
3 w magazynie
SKU: TVAMNSUCH0002
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Liczba ramion | 2 |
|---|---|
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zestaw do montażu | |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Ramię przedłużające (max) | 100 cm |
| Rodzaj opakowania | |
| Grubość blatu (max) | 8,8 cm |
| Ilość sztuk | |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ mocowania | |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ regulacji wysokości | Ręczny |
| Grubość blatu (min) | 1 cm |
| Podręcznik użytkownika | |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Kolor produktu | |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
| Maksymalny udźwig | 16 kg |
| Okres gwarancji | |
| Prosty montaż |
Napisz pierwszą opinię o „MONTIS UCHWYT DO MONITORÓW MT015 EVEREST/ PODWÓJNY” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.