Informacje dodatkowe
| Waga odbiornika | 2 g |
|---|---|
| Waga myszy | 90 g |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Długość przewodu myszy | 1,8 m |
| Żywotność baterii | 5 mies. |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
| Kolor podświetlenia | |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 62 x 38 x 113 mm |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Pojemność baterii | 1500 mAh, 5,55 Wh |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem., Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego., Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Waga klawiatury | 810 g |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Rodzaj zasilania | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Podświetlenie | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Zastosowanie | Biuro |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor produktu | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.