Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Klawiatura wyspowa | Tak |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Profil klawiatury | Niskoprofilowy |
| Waga myszy | 99 g |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Żywotność baterii myszy | 2,3 mies. |
| Podświetlenie | |
| Hot keys | Tak |
| Dołączona myszka | Tak |
| Ostrzeżenia | Chroń przed wilgocią., Nie demontuj urządzenia., Zużyte urządzenie należy oddać do specjalnego punktu zbiórki elektroodpadów. |
| Typ baterii myszy | Wbudowana bateria |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Waga klawiatury | 506,4 g |
| Technologia wykrywania ruchu | Laser |
| Pojemność baterii myszy | 500 mAh |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Pojemność baterii | 1130 mAh |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 65 x 100,5 x 34,4 mm |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Rodzaj zasilania | |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Ilość klawiszy | 79 |
| Kolor produktu | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Rodzaj opakowania | |
| Liczba przycisków | 6 |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Diody LED | Bateria |
| Zastosowanie | Biuro |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Szerokość opakowania | |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Wysokość opakowania | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 295,99 x 20,97 x 131,95 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Trackball/koło |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Układ | Oburęczny |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.