Rolka przewijająca: Tak
Liczba kółek przewijania myszy: 1
Kolor powierzchni: Monochromatyczny
Układ: Oburęczny
Szerokość produktu: 60 mm
Waga produktu: 75,2 g
USB: Tak
Typ odbiornika: Odbiornik nano
Typ obsługiwanych baterii: AA
Liczba przycisków: 2
Przewodnik użytkownika: Tak
Odbiornik dołączony: Tak
Interfejs odbiornika bezprzewodowego: USB Typu-A
Kolor produktu: Szary
Wysokość opakowania: 186 mm
Interfejs urządzenia: RF Wireless
Przeznaczenie: Biuro
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Technologia wykrywania ruchu: Optyczny
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Baterie w zestawie: Tak
Głębokość produktu: 99 mm
Szerokość odbiornika: 1,44 cm
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.5 Leopard
Szerokość opakowania: 87 mm
Kierunki przewijania: Pionowy
Waga wraz z opakowaniem: 141 g
Głębokość odbiornika: 6,1 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Rodzaj baterii: Alkaliczna
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Wysokość produktu: 39 mm
Ilość: 1
Waga odbiornika: 1,8 g
Źródło zasilania: Baterie
Liczba obsługiwanych baterii: 1
Typ przewijania (scroll type): Koło
Rodzaj przycisków: Wciskane przyciski
Waga odbiornika: 1,87 cm
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS
Rozdzielczość ruchu: 1000 DPI
Żywotność baterii: 12 mies.
Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz
Mysz Logitech 910-002238 (optyczna; 1000 DPI; kolor szary)
34,71 zł
30 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
|---|---|
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Przeznaczenie | |
| Szerokość opakowania | |
| Głębokość odbiornika | 6,1 mm |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| USB | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Waga odbiornika | 1,8 g, 1,87 cm |
| Wysokość produktu | |
| Liczba przycisków | 2 |
| Układ | Oburęczny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Żywotność baterii | 12 mies. |
| Waga produktu | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Szerokość odbiornika | 1,44 cm |
| Zasilanie USB | Nie |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Głębokość produktu | |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Ilość sztuk | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Kolor produktu | |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Szerokość produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Mysz Logitech 910-002238 (optyczna; 1000 DPI; kolor szary)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.