Interfejs odbiornika bezprzewodowego: USB Typu-A
Baterie w zestawie: Tak
Szerokość produktu: 61,5 mm
Zasięg bezprzewdowego routera: 10 m
Liczba obsługiwanych baterii: 1
Typ odbiornika: Odbiornik nano
Przeznaczenie: Biuro
Waga produktu: 70,5 g
Typ obsługiwanych baterii: AA
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Ilość: 1
Rolka przewijająca: Tak
Rodzaj baterii: Alkaliczna
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS
Waga wraz z opakowaniem: 124,4 g
Typ przewijania (scroll type): Koło
Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz
Zastosowanie: PC/Laptop
Wysokość produktu: 35,2 mm
Układ: Oburęczny
Liczba przycisków: 2
Rozdzielczość ruchu: 1000 DPI
Żywotność baterii: 12 mies.
Wysokość opakowania: 201 mm
Głębokość odbiornika: 6,6 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Głębokość produktu: 97,7 mm
Szerokość odbiornika: 1,44 cm
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Technologia wykrywania ruchu: Optyczny
Źródło zasilania: Baterie
Waga odbiornika: 2 g
Odbiornik dołączony: Tak
Szerokość opakowania: 75 mm
Kolor produktu: Niebieski
Waga odbiornika: 1,87 cm
Interfejs urządzenia: RF Wireless
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Rodzaj przycisków: Wciskane przyciski
Liczba kółek przewijania myszy: 1
Mysz Logitech 910-004640 (optyczna; 1000 DPI; kolor niebieski
33,14 zł
Brak w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Port ładowania USB typu C | Nie |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Ilość sztuk | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Przeznaczenie | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Układ | Oburęczny |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Waga produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Szerokość odbiornika | 1,44 cm |
| Zasilanie USB | Nie |
| Wysokość opakowania | |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Szerokość opakowania | |
| Liczba przycisków | 2 |
| Waga odbiornika | 1,87 cm, 2 g |
| Żywotność baterii | 12 mies. |
| Kolor produktu | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Głębokość odbiornika | 6,6 mm |
| Zastosowanie | PC/Laptop |
| Wysokość produktu | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Napisz pierwszą opinię o „Mysz Logitech 910-004640 (optyczna; 1000 DPI; kolor niebieski” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.