Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Waga odbiornika: 1,8 g
Diody LED: Tak
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Typ obsługiwanych baterii: AA
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Głębokość odbiornika: 6,1 mm
Układ: Praworęczny
Kolor powierzchni: Monochromatyczny
Głębokość produktu: 38,4 mm
Szerokość opakowania: 43 mm
Szerokość produktu: 67,9 mm
Kierunki przewijania: Pionowy
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows RT
Technologia wykrywania ruchu: Optyczny
Wysokość opakowania: 121 mm
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS
Liczba kółek przewijania myszy: 1
Rodzaj baterii: Alkaliczna
Wbudowany wyłącznik: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 121,5 g
Ciche kliknięcie: Tak
Rodzaj przycisków: Wciskane przyciski
Baterie w zestawie: Tak
Interfejs urządzenia: RF Wireless
Liczba obsługiwanych baterii: 1
Waga produktu: 91 g
Przeznaczenie: Biuro
Wysokość produktu: 105,4 mm
Typ odbiornika: Odbiornik nano
Źródło zasilania: Baterie
Zasięg bezprzewdowego routera: 10 m
Kolor produktu: Czarny
Liczba przycisków: 3
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.5 Leopard
Ilość: 1
Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz
Waga odbiornika: 1,44 cm
Typ przewijania (scroll type): Koło
Żywotność baterii: 18 mies.
Rozdzielczość ruchu: 1000 DPI
Odbiornik dołączony: Tak
Szerokość odbiornika: 1,87 cm
Przewodnik użytkownika: Tak
Interfejs odbiornika bezprzewodowego: USB Typu-A
Zastosowanie: Uniwersalne
Mysz Logitech B330 Silent Plus 910-004913 (optyczna; 1000 DPI; kolor czarny)
86,03 zł
23 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Waga produktu | |
|---|---|
| Układ | Praworęczny |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 3 |
| Diody LED | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Kolor produktu | |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Szerokość opakowania | |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Głębokość odbiornika | 6,1 mm |
| Waga odbiornika | 1,44 cm, 1,8 g |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Głębokość produktu | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Ilość sztuk | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Żywotność baterii | 18 mies. |
| Ciche kliknięcie | Tak |
| Zasilanie USB | Nie |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Wysokość produktu | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Przeznaczenie | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Szerokość odbiornika | 1,87 cm |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
Napisz pierwszą opinię o „Mysz Logitech B330 Silent Plus 910-004913 (optyczna; 1000 DPI; kolor czarny)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.