Rodzaj baterii: Alkaliczna
Rozdzielczość ruchu: 4000 DPI
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.15.3 Catalina
Przewodnik użytkownika: Tak
Liczba kółek przewijania myszy: 1
Wysokość produktu: 71 mm
Typ obsługiwanych baterii: AA
Zasięg bezprzewdowego routera: 10 m
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.15 Catalina
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 11.0 Big Sur
Ilość: 1
Szerokość produktu: 70 mm
Kolor produktu: Grafitowy
Typ przewijania (scroll type): Koło
Technologia wykrywania ruchu: Optyczny
Źródło zasilania: Baterie
Liczba przycisków: 4
Głębokość produktu: 108 mm
Baterie w zestawie: Tak
Liczba obsługiwanych baterii: 1
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 12.0 Monterey
Waga produktu: 125 g
Interfejs urządzenia: RF Wireless + Bluetooth
Waga wraz z opakowaniem: 210 g
Wbudowany wyłącznik: Tak
Szerokość opakowania: 77 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Wysokość opakowania: 147 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Układ: Praworęczny
Kolor powierzchni: Monochromatyczny
Szerokość odbiornika: 1,44 cm
Typ odbiornika: Odbiornik nano
Rodzaj przycisków: Wciskane przyciski
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS
Odbiornik dołączony: Tak
Projekt pionowy: Tak
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Przeznaczenie: Biuro
Regulowana rozdzielczość ruchu: Tak
Waga odbiornika: 1,84 cm
Bluetooth Low Energy (BLE): Tak
Programowalne przyciski myszy: Tak
Interfejs odbiornika bezprzewodowego: USB Typu-A
Waga odbiornika: 2 g
Obsługa wielu urządzeń: Tak
Ciche kliknięcie: Tak
Głębokość odbiornika: 6,6 mm
Żywotność baterii: 24 mies.
Liczba przycisków programowalnych: 4
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS 14
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS 14
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android 12.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iPadOS
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android 8.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android 9.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android 10.0
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS 15
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android 11.0
Ergonomiczna konstrukcja: Tak
Funkcje przycisków: Przełącznik DPI
Funkcje przycisków: Tylne
Funkcje przycisków: Przedni
Kierunki przewijania: Pionowy
Trwałość przycisków (milion kliknięć): 5
MYSZ LOGITECH LIFT Bluetooth Graphite
184,89 zł
30 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Liczba przycisków | 4 |
|---|---|
| Waga produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Praworęczny |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 4000 DPI |
| Kolor produktu | |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Ciche kliknięcie | Tak |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Szerokość produktu | |
| Projekt pionowy | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Szerokość opakowania | |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Ilość sztuk | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przeznaczenie | |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Szerokość odbiornika | 1,44 cm |
| Głębokość produktu | |
| Waga odbiornika | 1,84 cm, 2 g |
| Żywotność baterii | 24 mies. |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Funkcje przycisków | Powrót (akcja), Przedni, Przełącznik DPI |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Głębokość odbiornika | 6,6 mm |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „MYSZ LOGITECH LIFT Bluetooth Graphite” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.