Zasięg bezprzewdowego routera: 10 m
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.11 El Capitan
Typ obsługiwanych baterii: AA
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 13.0 Ventura
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.12 Sierra
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.15 Catalina
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 11.0 Big Sur
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.6 Snow Leopard
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.7 Lion
Źródło zasilania: Baterie
Technologia wykrywania ruchu: Optyczny
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.9 Mavericks
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.14 Mojave
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 12.0 Monterey
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.10 Yosemite
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.13 High Sierra
Typ przewijania (scroll type): Koło
Rozdzielczość ruchu: 1000 DPI
Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz
Waga produktu: 93 g
Liczba obsługiwanych baterii: 1
Kolor produktu: Czarny
Liczba przycisków: 5
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.5 Leopard
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.15.3 Catalina
Interfejs urządzenia: RF Wireless
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Kolor powierzchni: Monochromatyczny
Układ: Oburęczny
Waga odbiornika: 2,31 cm
Odbiornik dołączony: Tak
Przeznaczenie: Podróżniczy
Ergonomiczna konstrukcja: Tak
Wysokość produktu: 39,1 mm
Ilość: 1
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS
Interfejs odbiornika bezprzewodowego: USB Typu-A
Typ odbiornika: Odbiornik nano
Gumowe uchwyty: Tak
Żywotność baterii: 18 mies.
Rodzaj przycisków: Wciskane przyciski
Baterie w zestawie: Tak
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Szerokość odbiornika: 1,87 cm
Głębokość produktu: 94,7 mm
Szerokość produktu: 57 mm
Waga odbiornika: 1,8 g
Głębokość odbiornika: 6,1 mm
MYSZ LOGITECH M325s Dark Silver
107,28 zł
Brak w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
|---|---|
| Szerokość produktu | |
| Układ | Oburęczny |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Gumowe uchwyty | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ilość sztuk | |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Przeznaczenie | |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Wysokość produktu | |
| Waga odbiornika | 1,8 g, 2,31 cm |
| Kolor produktu | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Głębokość produktu | |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Głębokość odbiornika | 6,1 mm |
| Waga produktu | |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Szerokość odbiornika | 1,87 cm |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 5 |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Żywotność baterii | 18 mies. |
Napisz pierwszą opinię o „MYSZ LOGITECH M325s Dark Silver” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.