Programowalne przyciski myszy: Tak
Żywotność baterii: 36 mies.
Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz
Szerokość opakowania: 93 mm
Rozdzielczość ruchu: 1000 DPI
Wysokość opakowania: 184 mm
Waga odbiornika: 1,8 g
Kierunki przewijania: Pionowy/Poziomy
Software CD: Tak
Liczba obsługiwanych baterii: 2
Ilość: 1
Wysokość produktu: 42 mm
Przewodnik użytkownika: Tak
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS
Typ przewijania (scroll type): Koło
Waga wraz z opakowaniem: 189 g
Technologia wykrywania ruchu: Optyczny
Kolor produktu: Antracytowy
Układ: Praworęczny
Źródło zasilania: Baterie
Rodzaj przycisków: Wciskane przyciski
Odbiornik dołączony: Tak
Głębokość odbiornika: 6,1 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Głębokość produktu: 109 mm
Odbiornik bezprzewodowy Unifying: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.11 El Capitan
Waga odbiornika: 1,44 cm
Kolor powierzchni: Monochromatyczny
Baterie w zestawie: Tak
Typ odbiornika: Odbiornik nano
Liczba kółek przewijania myszy: 1
Interfejs urządzenia: RF Wireless
Waga produktu: 135 g
Typ obsługiwanych baterii: AA
Rodzaj baterii: Alkaliczna
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Przeznaczenie: Biuro
Liczba przycisków: 7
Zastosowanie: Uniwersalne
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Interfejs odbiornika bezprzewodowego: USB Typu-A
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Szerokość produktu: 71 mm
Zasięg bezprzewdowego routera: 10 m
Szerokość odbiornika: 1,87 cm
Mysz Logitech M705 910-001949 (laserowa; 1000 DPI; kolor grafitowy)
105,37 zł
30 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szerokość opakowania | |
|---|---|
| Wysokość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Głębokość produktu | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Liczba przycisków | 7 |
| Szerokość produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Waga produktu | |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Kolor produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Układ | Praworęczny |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Certyfikaty zgodności | |
| Zasilanie USB | Nie |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Szerokość odbiornika | 1,87 cm |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Waga odbiornika | 1,44 cm, 1,8 g |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Wysokość produktu | |
| Głębokość odbiornika | 6,1 mm |
| Żywotność baterii | 36 mies. |
| Kierunki przewijania | Pionowy/Poziomy |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Software CD | Tak |
| Przeznaczenie | |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
Napisz pierwszą opinię o „Mysz Logitech M705 910-001949 (laserowa; 1000 DPI; kolor grafitowy)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.