Wbudowany wyświetlacz: Nie
Zarządzanie przez stronę www: Tak
Taktowanie procesora: 1,7 GHz
Przewodowa sieć LAN: Tak
Obsługiwane systemy plików: BTRFS
Obsługiwane systemy plików: HFS+
Obsługiwane systemy plików: exFAT
Obsługiwane systemy plików: FAT32
Usługa RAID: Tak
Korekcja ECC: Nie
Obsługiwane przeglądarki: Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari
Głębokość produktu: 225,2 mm
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Przewody: Prąd przemienny
Typ procesora: Realtek
Liczba obsługiwanych procesorów: 1
Obsługiwane protokoły sieciowe: SMB, AFP, NFS, FTP, WebDAV, CalDAV, iSCSI, Telnet, SSH, SNMP, and VPN (PPTP, OpenVPN)
Waga produktu: 880 g
Zainstalowany system operacyjny: DiskStation Manager
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): 0 – 5000 m
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Liczba rdzeni procesora: 4
Obsługiwane rozmiary dysków pamięci: 2.5
Poziom hałasu: 18,2 dB
Rozmiary napędów pamięci masowej: 2.5/3.5
Interfejs napędów pamięci masowej: SATA
Funkcja kopii zapasowej: Tak
Poziomy RAID: 1
Zatoka hot-swap: Nie
Obsługiwane systemy plików: NTFS
Obsługiwane systemy plików: ext4
Zakres wilgotności względnej: 8 – 80%
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 60 °C
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Typ pamięci RAM: DDR4
Kolor produktu: Biały
Ilość kabli zasilających: 1
Funkcja Wake-On-LAN: Tak
Średnica czaszy wentylatora: 9,2 cm
Rodzaj chłodzenia: Aktywne
Rodzaje zainstalowanych dysków: Nie
Model: NAS
Zdjęcie: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s
Producent procesora: Realtek
Przycisk reset: Tak
Wbudowany wyłącznik: Tak
Port USB: Tak
Wbudowane głośniki: Nie
Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: 2
Obsługiwane rodzaje dysków: HDD & SSD
Pamięć RAM: 1 GB
Liczba wentylatorów: 1 wentylator
Kensington Lock: Tak
Zainstalowane urządzenie pamięci masowej: Nie
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
Poziomy RAID: 0
Obsługiwane rozmiary dysków pamięci: 3.5
Wysokość produktu: 65 mm
Wsparcie wielojęzyczne: Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Klasa urządzenia: Home i Home Office
Poziomy RAID: JBOD
Lista kontrolna dostępu (ACL): Tak
Obudowa: Komputer stacjonarny
Obsługiwane systemy plików: ext3
Szerokość produktu: 100 mm
Lokalizacja zasilania: Zewnętrzny
Dopuszczalna wilgotność względna: 5 – 95%
Liczba użytkowników: 1024 użyt.
Model procesora: RTD1619B
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Adapter zewnętrznego zasilania: Tak
Certyfikaty zgodności: RoHS
NAS Synology DS223j; Tower; 2x (3.5″ SATA HDD); Realtek RTD1619B; ,1 GB DDR4, 1x 1GbE RJ-45
822,05 zł
30 w magazynie
SKU: NASSYLNAS0093
Kategorie: Enterprise, NAS - serwery plików, Storage
Loading...
Informacje dodatkowe
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
|---|---|
| Poziomy RAID | 1, JBOD |
| Usługa RAID | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Lokalizacja zasilania | Zewnętrzny |
| Obsługiwane systemy plików | BTRFS, exFAT, ext3, ext4, FAT32, HFS+, NTFS |
| Klasa urządzenia | Home i Home Office |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Typ procesora | Realtek |
| Waga produktu | |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Kolor produktu | |
| Zatoka hot-swap | Nie |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Przycisk reset | Tak |
| Model | |
| Wsparcie wielojęzyczne | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia samodzielnie., Nie wyrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika. Produkt wymaga specjalnej utylizacji., Unikaj kontaktu z płynami. |
| Ilość kabli zasilających | 1 |
| Certyfikaty zgodności | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Model procesora | RTD1619B |
| Szerokość produktu | |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Liczba wentylatorów | |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Obudowa | Desktop |
| Obsługiwane przeglądarki | Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zdjęcie | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Korekcja ECC | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Przewody | |
| Wysokość produktu | |
| Poziom hałasu | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Port USB | Tak |
| Producent procesora | Realtek |
| Zakres wilgotności względnej | 8 – 80% |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Głębokość produktu | |
| Liczba użytkowników | 1024 użyt. |
Napisz pierwszą opinię o „NAS Synology DS223j; Tower; 2x (3.5″ SATA HDD); Realtek RTD1619B; ,1 GB DDR4, 1x 1GbE RJ-45” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.