Technologia szybkiego ładowania: QUICK CHARGE 3.0
Technologia szybkiego ładowania: Huawei FCP
Technologia szybkiego ładowania: Samsung AFC
Ilość portów USB typu A: 1
Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
Moc maksymalna: 30 W
Napięcie: 110 – 240 V
Wysokość produktu: 33 mm
Kolor produktu: Czarny
Funkcje ochrony zasilania: OVP
Wersja USB Power Delivery: 3.0
Funkcje ochrony zasilania: SCP
Napięcie wyjściowe (min): 5 V
Napięcie wyjściowe (max): 12 V
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Głębokość produktu: 82 mm
Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne
Ilość portów USB typu C: 1
Typ ładowarki: Przewodowy
Szerokość produktu: 39 mm
Szybkie ładowanie: Tak
Funkcje ochrony zasilania: OTP
Funkcje ochrony zasilania: OCP
Maksymalne natężenie prądu: 3 A
Waga produktu: 72 g
NATEC ŁADOWARKA RIBERA GAN 1X USB-A + 1X USB-C 30W CZARNA NUC-2141
35,40 zł
30 w magazynie
SKU: LADNATSIC0013
Kategorie: Akcesoria GSM, Ładowarki sieciowe, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Waga produktu | |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Napięcie wyjściowe (max) | 12 V |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru., Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Wysokość produktu | |
| Rodzaj zasilania | |
| Typ ładowarki | Przewodowa |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| Szerokość produktu | |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Kolor produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Napięcie | |
| Moc maksymalna | 30 W |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Maksymalne natężenie prądu | 3 A |
Napisz pierwszą opinię o „NATEC ŁADOWARKA RIBERA GAN 1X USB-A + 1X USB-C 30W CZARNA NUC-2141” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.