Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE, EAC |
|---|---|
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3bt |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Taktowanie procesora | 650 MHz |
| Kolor produktu | |
| Pobór mocy (max) | 38 W |
| Diody LED | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Układ | 1U |
| Obsługa PoE | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 32 MB |
| Źródło zasilania | DC |
| Napięcie | |
| Model procesora | Qualcomm Atheros QCA9531 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie., Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami., Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania. |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Warstwa przełącznika | L3 |
| Obsługa 10G | Tak |
| Napięcie wejściowe DC | 36 – 57 V |
| Power over Ethernet | 57 V |
| Certyfikaty zgodności | |
| Ilość portów QSFP28 | 4 |
| Zasilacz dołączony | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.