Typ rozdrabniania: Rozdrabnianie taśmowe
Bieg wsteczny: Tak
Gramatura: 80 g/m²
Poziom bezpieczeństwa (papier): 1
Niszczenie zszywek: Nie
Kolor produktu: Czarny
Niszczenie spinaczy: Nie
Pojemność kosza: 10 l
Niszczenie płyt CD: Nie
Szerokość robocza: 22 cm
Niszczenie papieru: Tak
Niszczenie kart kredytowych: Nie
Wydajność rozdrabniania: 5 arkuszy
Prędkość niszczenia: 3500 mm/min
Wymiary ścinek: 7 mm
Niszczarka do dokumentów Esperanza BLADE EN101
51,12 zł
35 w magazynie
SKU: BIUESPNIS0001
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wymiary ścinek | 7 mm |
|---|---|
| Bieg wsteczny | Tak |
| Pojemność kosza | 10 l |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie taśmowe |
| Niszczenie kart kredytowych | Nie |
| Wydajność rozdrabniania | 5 arkuszy |
| Prędkość niszczenia | 3500 mm/min |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Kolor produktu | |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | 1 |
| Szerokość robocza | 22 cm |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Niszczenie zszywek | Nie |
| Niszczenie spinaczy | Nie |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki., Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją., Trzymać z dala od dzieci. |
Napisz pierwszą opinię o „Niszczarka do dokumentów Esperanza BLADE EN101” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.