Głębokość produktu: 210 mm
Wymiary ścinek: 220 mm
Typ kontroli: Przyciski
Niszczenie papieru: Tak
Pojemność kosza: 18 l
Kolor produktu: Czarny
Niszczenie płyt CD: Tak
Prędkość niszczenia: 2500 mm/min
Niszczenie kart kredytowych: Tak
Szerokość produktu: 380 mm
Wysokość produktu: 380 mm
Szerokość robocza: 22 cm
Niszczarka do dokumentów Esperanza RAZOR EN103
132,54 zł
10 w magazynie
SKU: BIUESPNIS0002
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Szerokość robocza | 22 cm |
|---|---|
| Niszczenie papieru | Tak |
| Pojemność kosza | 18 l |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Wymiary ścinek | 220 mm |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Głębokość produktu | |
| Prędkość niszczenia | 2500 mm/min |
| Kolor produktu | |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Niszczarka do dokumentów Esperanza RAZOR EN103” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.