Głębokość produktu: 30 mm
Szerokość produktu: 255 mm
Certyfikat EnergyStar: Nie
Pojemność kosza: 8 l
Kolor produktu: Biały
Wysokość produktu: 30 mm
Waga produktu: 156 g
Niszczarka do dokumentów Media tech MT215
83,92 zł
4 w magazynie
SKU: BIUMEDNIS0001
Kategorie: Materiały eksploatacyjne, Niszczarki, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
|---|---|
| Głębokość produktu | |
| Poziom bezpieczeństwa | DIN |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-1 |
| Szerokość otworu | 2,2 cm |
| Prędkość cięcia | 2,5 m/s |
| Wysokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki., Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją., Trzymać z dala od dzieci. |
| Automatyczny start (ATS) | Tak |
| Maksymalna szerokość cięcia | 6,8 mm |
| Gramatura | 80 g/m2 (max) |
| Kolor produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Pojemność kosza | 9,5 l |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Waga produktu | |
| Poziom hałasu |
Napisz pierwszą opinię o „Niszczarka do dokumentów Media tech MT215” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.