Czułość mikrofonu: 120 dB
Impedancja mikrofonu: 16 Ω
Port USB: Tak
Model: Mikrofon do komputera
Sposób łączności: Przewodowy
Źródło zasilania: USB
Kolor produktu: Biały
Waga mikrofonu: 883 g
Współczynnik sygnału do szumu mikrofonu: 100 dB
Interfejs urządzenia: USB
Przewody: USB Type-C na USB Type-A
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Częstotliwość mikrofonu: 20 – 20000 Hz
Całkowite zniekształcenie harmoniczne mikrofonu: 0,1%
Głębokość produktu: 65,1 mm
Częstotliwość próbkowania: 96 kHz
Obsługiwany typ USB: USB Type-C
Wysokość produktu: 170,2 mm
Typ kierunku mikrofonu: Kardioid
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85181000
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
Materiał obudowy: Poliwęglan (PC)
Przepływność: 24 bit
Wymiary (SxGxW) z podstawą: 115 x 131,3 x 252,8 mm
Materiał obudowy: Aluminium
NZXT MIKROFON NZXT CAPSULE BIAŁY USB-C
200,66 zł
Brak w magazynie
SKU: GAMNZXSTR0002
Kategorie: Akcesoria do streamingu, Gaming, Gaming PC
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kolor produktu | |
|---|---|
| Przewody | |
| Impedancja mikrofonu | 16 Ω |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wysokość produktu | |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Głębokość produktu | |
| Waga mikrofonu | 883 g |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Częstotliwość próbkowania | 96 kHz |
| Źródło zasilania | USB |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w wilgotnym miejscu ani narażonego na bezpośrednie działanie wody., Przed przystąpieniem do czyszczenia urządzenia, odłącz je od źródła zasilania., Unikaj ekstremalnych temperatur oraz bezpośredniego nasłonecznienia. |
| Przepływność | 24 bit |
| Materiał obudowy | Aluminium, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wymiary (SxGxW) z podstawą | 115 x 131,3 x 252,8 mm |
| Model | |
| Czułość mikrofonu | 120 dB |
| Port USB | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 – 20000 Hz |
Napisz pierwszą opinię o „NZXT MIKROFON NZXT CAPSULE BIAŁY USB-C” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.