Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym., Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu., Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. |
|---|---|
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Materiały | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Kolor produktu | |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Przeznaczenie | |
| Układ | Mini Tower |
| Model | |
| Głębokość produktu | |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Grubość materiału | 1,2 mm |
| Szerokość produktu | |
| Lokalizacja zasilania | Tylne |
| Boczne okno | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.