Pamięć RAM: 12 GB
Śledzenie oczu: Tak
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Producent procesora: Qualcomm
Rozstaw okularów (max): 7,5 cm
Głębokość produktu: 265 mm
Wysokość produktu: 127 mm
Rozstaw okularów (min): 5,5 cm
Regulowany rozstaw okularów: Tak
Model procesora: 662
Pamięć wbudowana: 256 GB
Wersja Bluetooth: 5.2
Szerokość produktu: 196 mm
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 2,9 h
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi: Tak
Waga produktu: 722 g
Model: Dedykowany wyświetlacz montowany na głowie
Bluetooth: Tak
Kolor produktu: Czarny
Typ procesora: Qualcomm Snapdragon
Obsługiwany typ USB: USB Type-C
Oculus Meta Quest Pro 256GB Black
3353,66 zł
Brak w magazynie
SKU: WIROCUGOG0008
Kategorie: Gaming, Gogle wirtualnej rzeczywistości, VR - Wirtualna rzeczywistość
Loading...
Informacje dodatkowe
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Długotrwałe korzystanie z gogli może powodować zmęczenie oczu i zawroty głowy., Przechowuj z dala od wody i innych płynów., Przed użyciem upewnij się, że jesteś w bezpiecznym otoczeniu i nie ma przeszkód. |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Kolor produktu | |
| Rozstaw okularów (max) | 7,5 cm |
| Producent procesora | Qualcomm |
| Wysokość produktu | |
| Wi-Fi | Tak |
| Waga produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Bluetooth | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Rozstaw okularów (min) | 5,5 cm |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Model procesora | 662 |
| Głębokość produktu | |
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Regulowany rozstaw okularów | Tak |
| Model | |
| Śledzenie oczu | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Oculus Meta Quest Pro 256GB Black” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.