Informacje dodatkowe
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
|---|---|
| Prędkość druku | 20 mm/s |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Obsługuje szerokość papieru | 3.5, 6, 9, 12 mm |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Waga brutto palety | 226,2 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Wersja Bluetooth | 2.1+EDR |
| Warstwy na paletę | 7 szt. |
| Bluetooth | Tak |
| Waga produktu | |
| Maksymalna długość nośnika | 0,499 m |
| Kolor produktu | |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Głębokość produktu | |
| Typ taśmy | TZe |
| Minimalna długość druku | 2,5 cm |
| Wysokość produktu | |
| Maksymalna rozdzielczość | 180 x 180 DPI |
| Szerokość opakowania | |
| Liczba czcionek | 23 |
| Maksymalna wysokość druku | 9 mm |
| Wysokość brutto palety | 15,2 cm |
| Produktów na palecie | 252 szt. |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Data i czas drukowania | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie używać, jeśli kabel jest uszkodzony., Trzymać z dala od dzieci., Unikać kontaktu z płynami. |
| Ilość kartridży | 1 szt. |
| Drukowanie w pionie | Tak |
| Odcinanie taśmy | Ręczny |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.