Informacje dodatkowe
| Dołączone oprogramowanie | P-touch Editor Version 5 |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać urządzenia ani materiałów eksploatacyjnych do zwykłego śmietnika. Skontaktuj się z lokalnym punktem utylizacji odpadów elektronicznych., Nie zdejmuj osłon ani obudowy podczas użytkowania urządzenia., Utrzymuj z dala od źródeł ognia. |
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wi-Fi | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Kolor produktu | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ taśmy | TZe |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Waga produktu | |
| Typ ekranu | Nie |
| Rodzaj opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Waga brutto palety | 262,1 kg |
| Szerokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Produktów na palecie | 216 szt. |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Szerokość opakowania | |
| Maksymalna wysokość druku | 1,8 cm |
| Maksymalna rozdzielczość | 180 x 360 DPI |
| Podręcznik użytkownika | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Kolor | Nie |
| Port USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 2.1+EDR |
| Szerokość taśmy | 2,4 cm |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Wysokość brutto palety | 15,3 cm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Głębokość produktu | |
| Prędkość druku | 20 mm/s |
| Wysokość produktu | |
| Technologia druku | Termotransferowy |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | |
| Kraj pochodzenia | |
| Wysokość opakowania | |
| Bluetooth | Tak |
| Auto-cutter | Tak |
| Maksymalna długość etykiety | 0,499 m |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.