Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CPR class Eca |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Chroń przed dziećmi., Nie używać kabla, jeśli jest uszkodzony., Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta., Przechowywać kabel z dala od źródeł ciepła., Unikać kontaktu kabla z wodą., Unikaj uszkodzeń mechanicznych. |
| Złącze 1 | |
| Długość kabla | 305 m |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Typ przewodu | Stały |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Złącze 2 | Nie |
| Standard kabla | Cat5e |
| Kolor produktu | |
| Złączka 1 | Nie |
| Impedancja wejściowa | 100 Ω |
| Rozmiar przewodu AWG | 24/1 |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Złączka 2 | Nie |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość opakowania | |
| Średnica przewodu | 5 mm |
| Maska z numerem seryjnym | 85444920 |
| Pojemność opakowania | 24850 cm³ |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.