Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP): Tak
Przeznaczenie: PC/serwer
Typ pamięci RAM: DDR4
Kolor produktu: Czarny
Rodzaj pamięci: 288-pin DIMM
Pamięć RAM: 16 GB
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020
Opóźnienie CAS: 16
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 2 x 8 GB
Wysokość produktu: 44 mm
Korekcja ECC: Nie
Napięcie pamięci: 1.35 V
Pamięć G.SKILL TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)
603,94 zł
20 w magazynie
SKU: PAMGSKDR40054
Kategorie: IT, Pamięci, Pamięci DIMM (DDR IV)
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Chronić przed skrajnymi temperaturami., Nie otwieraj obudowy modułu pamięci., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
|---|---|
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Wysokość produktu | |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Przeznaczenie | |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Kolor produktu | |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
Napisz pierwszą opinię o „Pamięć G.SKILL TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.