Typ pamięci RAM: DDR4
Przeznaczenie: Notebook
Rodzaj pamięci: 260-pin SO-DIMM
Korekcja ECC: Nie
Napięcie pamięci: 1.2
Prędkość zegara pamięci: 2400 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 8 GB
Wysokość produktu: 30 mm
Kolor produktu: Zielony
Opóźnienie CAS: 17
Szerokość produktu: 69,6 mm
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Pamięć RAM: 8 GB
Pamięć GoodRam GR2400S464L17S/8G GR2400S464L17S/8G (DDR4 SO-DIMM; 1 x 8 GB; 2400 MHz; CL17)
304,34 zł
54 w magazynie
SKU: PAMGORSOO0069
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Pamięci SO-DIMM
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
|---|---|
| Przeznaczenie | |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Wysokość produktu | |
| Opóźnienie CAS | 17 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 MHz |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
| Kolor produktu | |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Szerokość produktu | |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
Napisz pierwszą opinię o „Pamięć GoodRam GR2400S464L17S/8G GR2400S464L17S/8G (DDR4 SO-DIMM; 1 x 8 GB; 2400 MHz; CL17)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.