Certyfikaty: RoHS, JEDEC
Wymiary produktu (SxGxW): 67 x 3,9 x 30 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020
Waga produktu: 9,5 g
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 8 GB
Prędkość zegara pamięci: 1600 MHz
Opóźnienie CAS: 11
Profil SPD: Tak
Typ pamięci RAM: DDR3
Szerokość produktu: 67 mm
Korekcja ECC: Nie
Przeznaczenie: Laptop
Napięcie pamięci: 1.5 V
Wysokość produktu: 30 mm
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Waga wraz z opakowaniem: 18,5 g
Rodzaj pamięci: 204-pin SO-DIMM
Głębokość produktu: 3,9 mm
Pamięć RAM: 8 GB
Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G16002S (DDR3 SO-DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)
123,46 zł
8 w magazynie
SKU: PAMPATSOO0018
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Pamięci SO-DIMM
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | RoHS, JEDEC |
|---|---|
| Korekcja ECC | Nie |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 67 x 3,9 x 30 mm |
| Profil SPD | Tak |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Przeznaczenie | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Rodzaj pamięci | 204-pin SO-DIMM |
| Opóźnienie CAS | 11 |
| Głębokość produktu | |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Waga produktu | |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
Napisz pierwszą opinię o „Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G16002S (DDR3 SO-DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.