Standard kabla: kat.5e
Certyfikaty: ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED
Materiał płaszcza: Polichlorek winylu (PVC)
Rozmiar przewodu AWG: 26
Częstotliwość: 100 MHz
Rodzaj złącza: Męska/Męska
Kolor kabla: Czarny
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Złączka 2: RJ-45
Długość kabla: 5 m
Średnica zewnętrzna: 4,8 mm
Materiał płaszcza: Polietylen wysokiej gęstości (HDPE)
Złączka 1: RJ-45
Materiał przewodzący: Aluminium miedziane (CCA)
Izolacja kabla: U/UTP (UTP)
Ilość sztuk: 1
Patchcord UTP Lanberg PCU5-10CC-0500-BK (RJ45 – RJ45 ; 5m; UTP; kat. 5e; kolor czarny)
3,50 zł
43 w magazynie
SKU: KGWLAEPAT0065
Kategorie: IT, Kable i adaptery, Patchcable
Loading...
Informacje dodatkowe
| Standard kabla | kat.5E |
|---|---|
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED |
| Średnica zewnętrzna | 4,8 mm |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Ostrzeżenia | Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością., Trzymać z dala od dzieci., Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią. |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC), Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Długość kabla | 5 m |
| Ilość sztuk | |
| Kolor kabla | Czarny |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złączka 2 | RJ-45 |
Napisz pierwszą opinię o „Patchcord UTP Lanberg PCU5-10CC-0500-BK (RJ45 – RJ45 ; 5m; UTP; kat. 5e; kolor czarny)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.