Certyfikaty: RoHS
System operacyjny: Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Linux 2.4 +, Mac OS 9.X
Szerokość produktu: 67 mm
Korekcja ECC: Nie
Rodzaj opakowania: SO-DIMM
Napięcie pamięci: 1.35 V
Wysokość produktu: 30 mm
Waga wraz z opakowaniem: 18 g
Przeznaczenie: Laptop
Typ pamięci RAM: DDR3
Pamięć RAM: 8 GB
Profil SPD: Tak
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Waga produktu: 9 g
Rodzaj pamięci: 204-pin SO-DIMM
Głębokość produktu: 3,2 mm
Wymiary opakowania (SxGxW): 99,5 x 6,6 x 130,9 mm
Prędkość zegara pamięci: 1600 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 8 GB
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020
PATRIOT DDR3 8GB Ultrabook 1600MHz CL11 SO-DIMM
110,52 zł
9 w magazynie
SKU: PAMPATSOO0046
Kategorie: IT, Notebooki, laptopy, ultrabooki, Pamięci SO-DIMM
Loading...
Informacje dodatkowe
| System operacyjny | Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Linux 2.4 +, Mac OS 9.X |
|---|---|
| Certyfikaty | RoHS |
| Waga produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
| Głębokość produktu | |
| Profil SPD | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Rodzaj opakowania | |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 99,5 x 6,6 x 130,9 mm |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Rodzaj pamięci | 204-pin SO-DIMM |
| Przeznaczenie | |
| Szerokość produktu | |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
Napisz pierwszą opinię o „PATRIOT DDR3 8GB Ultrabook 1600MHz CL11 SO-DIMM” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.