Napięcie pamięci: 1.2
Typ pamięci buforowej: Unregistered (unbuffered)
Układ pamięci (moduły x rozmiar): 1 x 32 GB
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Typ pamięci RAM: DDR4
Przeznaczenie: PC/serwer
Zgodność z RoHS: Tak
Waga produktu: 23,5 g
Szerokość produktu: 133 mm
Rodzaj pamięci: UDIMM
Pamięć RAM: 32 GB
Głębokość produktu: 3,2 mm
Opóźnienie CAS: 22
Wysokość produktu: 31 mm
PATRIOT DDR4 32GB SIGNATURE 3200MHz
909,35 zł
Brak w magazynie
SKU: PAMPATDR40123
Kategorie: IT, Pamięci, Pamięci DIMM (DDR IV)
Loading...
Informacje dodatkowe
| Opóźnienie CAS | 22 |
|---|---|
| Wysokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed skrajnymi temperaturami., Nie otwieraj obudowy modułu pamięci., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Szerokość produktu | |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Przeznaczenie | |
| Waga produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Rodzaj pamięci | UDIMM |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
Napisz pierwszą opinię o „PATRIOT DDR4 32GB SIGNATURE 3200MHz” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.